-
Hozzászólások
562 -
Csatlakozott
-
Utolsó látogatás
-
Days Won
4
Content Type
PROFIL
Fórumok
MAGAZIN-CIKKEK
MÉDIA
KÉPTÁR
BLOG / NAPLÓ
NAPTÁR
Everything posted by Somi
-
Aux bement megoldható rá valóban! Ebben tudok is segíteni!
-
Szia! Kinullázott állapotban van, fel kell programozni!
-
Próbálj többet tankolni, lehet letapadt az érzékelő a tankban!
-
Benzines motorral kapcsolatos problémák, kérdések
Somi replied to forumadmin's topic in Vectra C, Signum
szia! Legelső egy hibakód kiolvasás legyen szerintem, azon már el lehet indulni! -
ha 6 gombos változat a cd30 akkor utólagos nem gyári aux bemenetet tudok rá kiépíteni, ha 9 gombos változat, akkor fejegység csere jöhet szóba! Irjatok, ha érdekes lehet valamelyik változat!
-
Irj üzenetet és megbeszéljük a részleteket!
-
Ha gondolod Budapesten tudok segiteni a klima panel javitásban, illetve szellőzőm is van, ki tudom cserélni!
-
Lehet orvosolni, szétszedés és forrasztás kell hozzá!
-
Bara Kárpitnál érdeklődj, Hudák Zsoltit keresd! Progrmaozásban Budapesten tudok segiteni ha szükséges!
-
Igen, simán lehet ez a hiba forrása, akár a hangszóró elnémulása is következhet abban az ajtóban!
-
Beltér, gyári hifi + karosszéria (Zafira B)
Somi replied to forumadmin's topic in Zafira B és Zafira Tourer (C)
Kérdés, hogy mit rejt a zsugorcső, akár működhet is! ami biztos, hogy tápot kell neki adni az a fekete-piros kábel ami lóg, illetve ugye a mostani bemenetre kell kötni, azaz a jack aljzat megszűnne az autóban működni! -
Szia! Igen fel lehet programozni diagnosztikával!
-
szia! Sajnos nem, főleg ha újabb 2005 utáni készülékeket szeretnél berakni, akkor kell komolyabb változtatás! Ha gondolod a mostani fejegységre aux bemenet megoldható, ha fejleszteni szeretnél!
-
tudom cserélni az elemet bennük újra!
- 9.936 válasz
-
Gratula hozzá, ritka a fehér szin!
-
szia! Bixenon, vagy sima xenon lámpa?
-
szia! ez a félbemaradt frissítés miatt van! Helyre lehet állítani, egy gyári lemezzel! Budapesten meg tudom oldani ha gondolod!
-
szia! az Irmscher alkatrészekre gondolsz vagy egyébként a Signum alkatrészekre?
-
Beltér, gyári hifi + karosszéria (Zafira B)
Somi replied to forumadmin's topic in Zafira B és Zafira Tourer (C)
Szia! Gyári fejegységre kell cserélni akkor megmarad minden tudása, vagy még több is lesz! Nem gyári rádióknál canbusosat keress, ezek drágábbak, de jobb eséllyel vezérelnek majd mindent a kijelzőn is! Ha esetleg gyári is érdekel keress meg cd70 fejegységet tudok adni!