Köszönöm az eddig válaszokat a kérdésemre.
Nos, megvan az autó már csak meg kellene venni. Pár infó.
Arra keresem a választ megérheti-e?
OPEL ASTRA G Caravan 1.7 CDTI Classic II
2007-es
Km: 121.000
Ára: 1.200.000
Műszaki érv.: 2015
Magán embertől Ő a 2. tulaj 2 éve van nála Opel szervizben dolgozik, de nem tudja igazán kihasználni kb 15000 km-t tett bele. Pro: Szép, ápolt belső. Nincs lelakva, tényleg patika állapot. Szervizkönyves végig vezetett ahogy néztem.
Motorikusan úgy érzem jó. Néha füstöl a kipufogó, de talán ez normális. + vonóhorog, ABS (blokkolásgátló), hótálcák mindenhol.
Féktárcsákat kicseréli mert amit Ő tett rá az egy Bosch és elvileg szarok (gyárilag hibás széria), azt mondta 70 km/h fölötti fékezésnél rázza a gépet, de vett egy másik tárcsát ami elvileg jónak kell lennie szóval úgy adja átt hogy azokat felteszi és akkor elvileg azok újak lesznek (a fékpofákat nem kell rajta cserélni mert az a hibás tárcsával együtt cserélve lett) pöcre indul. Kontra: Vezető felőli ajtónál 3 helyen kisebb, nagyobb de mind 3 jól látható helyen benyomódás/húzás. 2 a kilincs alatt 1 pedig a másik oldalán a visszapillantó alatt közép tájt, Visszapillantó nem vészesen de a festett rész megvan húzva, Az anyós felőli oldalon is van egy kis szépség hiba le van nyúzva jól látható módon kb 7-10 cm hosszan. Ezen kívül a gumi elöl nyári van, ezek jó állapotban vannak hátul téli 60%os állapot.
Nehéz a döntés.
Vagy vegyek egy 1,4 benzinest? :) 2005-ös 57.000 km-rel 100.000-el drágábban ami sajna nem kombi, mert nekem fontos lenne, de annyira nem hogy évente többször látogassam a szervizt. Tuti Ford szalonba árulják szervízkönyves képeken néztem esztétikailag hibátlan valszeg a motorja is ha egy Ford szalon árulja és nem egy használt autós.
Valaki tud segíteni? :)