Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát mivel én kadett tulaj is vagyok most erre nem találok szavakat. :lol:

Hú eszembe is jutott valami : esetleg nincs neked véééletlenül ETC-t takaró műanyag borításod és a 2 ülés oldalára az övfeszítőre is burkolat?? :sowwy:

Amúgy fentebb írtam Kadival kapcsolatban! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egy iylen szívó C20NE-t fel lehet húzni 190 lóig. :lol:

Egyik német havernak is van egy, ami 190-et tud 45-ös Weberekkel.

Turbóval meg tényleg tudják 1 baron a 250 lovat, gyári alkatrészekkel, kompressziócsökkentéssel. Hogy meddig, az más kérdés, de ismerek 3 A Corsát C20NE turbóval és a kezdeti problémák után mind szépen fut már egy jó ideje.

A kezdeti problémák bár cseremotort jelentenek. Tapasztalatszerzés... :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Srácok... ez vátkájndof motor? :sowwy:

http://img.carstyling.hu/usercars/00/03/86..._1209070404.jpg

Én 1.6 16Vnek nézem... de nem vagyok benne biztos...

cs-n van egy hirdetés hogy Opel aszfaltszaggató, meg próbáld ki ha mered meg ilyesmi, de nemtom mér lehet ez olyan komoly...

Egyébként több kép a verdáról hátha valaki ismeri

http://img.carstyling.hu/usercars/00/03/86..._1209070390.jpg

http://img.carstyling.hu/usercars/00/03/86..._1209070356.jpg

A hirdetés meg ehun van E. :lol:

Szerk.: Sőt a fszt... ebben csak egy vezérműtengely van... akkor ez csak 8V. :lol:

ezért kell kijárni a Lurdyhoz....a multkor is kintvolt, jól néz ki a hangja meg gyönyörű :lol:

Link to comment
Megosztás:

ezért kell kijárni a Lurdyhoz....a multkor is kintvolt, jól néz ki a hangja meg gyönyörű :lol:

Jaja nekem is felkell mennem valamikor kell vennünk a deguknak ketrecet ott a lurdyba láttunk fain kis ÓLAKAT! :sowwy: :lol: :lol: És csütörtökön fogok felmenni! hogy akkor már lurdí is beleférjan! :P

Link to comment
Megosztás:

Automata traffipaxokat szereltek az alábbiakban felsorolt helyeken lévő közlekedési jelzőlámpákba Budapest területén. Az alábbi lista tuti, mivel a felszerelő cégtől jött:

a Róbert Károly krt-on a Róbert Károly krt. és a Reitter Ferenc utca sarok után következő első lámpasor

Ferenc krt. - Üllői út sarok

Rákóczi tér, József krt. (Nyugati felé)

Attila utca - Alagút sarok

Hegyalja út - Jagelló út sarok

Fehérvári úti piacnál

Budafoki út

Margit krt. - Bimbó utca sarok

Moszkva tér

Kőbányai út (Egészségháznál)

Kőbányai út - Könyves Kálmán krt.

Szentendrei út felüljáró + minden lámpasor

Csillaghegyi elágazásig

Flórián tértől a Tímár utca irányában három lámpasor

Szamuely utca - Petofi híd felhajtónál

Az automata traffipax lényege, hogy piros lámpánál lefotózza a tilos jelzésen áthaladó járművet, zöld jelzésnél pedig a kereszteződésen (mért szakaszon ) az áthaladási sebességet.

A sebességmérő műszer három fotót készít és rögzít a kereszteződésben.

ne már, ki az aki ezt még mindig bekajolja? ez egy 1989-es írógéppel írt levél másolata, ami azóta kering az emberek közt. én először még A4-es lapon fénymásolva kaptam meg... :sowwy: azóta vagy 20-szor. :lol:

csak egy kis segítség az írás korának felfedezéséhez: a SZAMUELY utcát 1990 óta LÓNYAY utcának hívják! :lol: :lol:

egyébként a mérők léteztek, emléxem rájuk, de szép is vót, épp fiatal vótam, és vót egy 1963-as trabim... :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.