Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Őt én is csak látásból ismerem, de az álltalam eddig ismert munkái mondhatin piszokul meggyőzőek! :lol: De majd a többiek elmesélik, ŐK sokkal többet taliztak/nak vele. :sowwy:

Oks, köszi...megkeresem majd hátha tud valami biztatót mondani :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na lassan indulás van, majd hozok nektek Francia sztyuikat :sowwy: erről jut eszembe megkérdeztem a szerelő barátomat, mit hozzak neked Fanciából? azt mondja 4 liter olajat :lol: mit is kérhetne egy szerelő :lol:

GSI istenség legyen veletek, Anti te meg gyurj sokat, mert jajj neked a következő hétvégén :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szia, írtam pü-t amúgy :sowwy: kicsit csattog már a motor ..generál elsősorban aztán lehet más is :lol:

Szia!

Láttam a pü-t, gondoltam itt válaszolok, hátha mást is érdekel.

A csattogás lehet sok mindentől, nem biztos, hogy ezért generálozni kell.

Azt javasolom, hogy előbb nézesd meg egy hozzáértővel, aztán törpöld ki, hogy mi legyen.

A teljes generál és egy értelmes tuning (ami valóban plusz pacikat is hoz, és mindemellett használható a hétköznapokban) kb. annyiba fog kerülni, mint amennyit most ér egy átlagos XE-s GSi...

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Láttam a pü-t, gondoltam itt válaszolok, hátha mást is érdekel.

A csattogás lehet sok mindentől, nem biztos, hogy ezért generálozni kell.

Azt javasolom, hogy előbb nézesd meg egy hozzáértővel, aztán törpöld ki, hogy mi legyen.

A teljes generál és egy értelmes tuning (ami valóban plusz pacikat is hoz, és mindemellett használható a hétköznapokban) kb. annyiba fog kerülni, mint amennyit most ér egy átlagos XE-s GSi...

Na akkor mondom mi a szitu :sowwy: c18nz-m van, vettem rá egy 18e mocit komplettem hogy majd hengerenkénti injektor fel..

nálam jobban hozzáértő emberek ( ezt jólmegaszontam ) azt mondták valszeg hengerfely is cserés lesz mert áll. nem ugyanazok a lyukméretek a szívórésznek... és hamár szétvan kapva akkor mért ne kerüljenek bele új szelepek, tengely, polírozás stb. azért kérdezetm Pro Technic-éket mert hallottam már róluk ezt azt hogy profin nyomják... persze az anyagi vonzatára is kíváncsi lennék azért...

Link to comment
Megosztás:

Automata traffipaxokat szereltek az alábbiakban felsorolt helyeken lévő közlekedési jelzőlámpákba Budapest területén. Az alábbi lista tuti, mivel a felszerelő cégtől jött:

a Róbert Károly krt-on a Róbert Károly krt. és a Reitter Ferenc utca sarok után következő első lámpasor

Ferenc krt. - Üllői út sarok

Rákóczi tér, József krt. (Nyugati felé)

Attila utca - Alagút sarok

Hegyalja út - Jagelló út sarok

Fehérvári úti piacnál

Budafoki út

Margit krt. - Bimbó utca sarok

Moszkva tér

Kőbányai út (Egészségháznál)

Kőbányai út - Könyves Kálmán krt.

Szentendrei út felüljáró + minden lámpasor

Csillaghegyi elágazásig

Flórián tértől a Tímár utca irányában három lámpasor

Szamuely utca - Petofi híd felhajtónál

Az automata traffipax lényege, hogy piros lámpánál lefotózza a tilos jelzésen áthaladó járművet, zöld jelzésnél pedig a kereszteződésen (mért szakaszon ) az áthaladási sebességet.

A sebességmérő műszer három fotót készít és rögzít a kereszteződésben.

Link to comment
Megosztás:

Automata traffipaxokat szereltek az alábbiakban felsorolt helyeken lévő közlekedési jelzőlámpákba Budapest területén. Az alábbi lista tuti, mivel a felszerelő cégtől jött....

És mindjárt az ellenpropaganda...

Én azért inkább nem próbálom ki :sowwy:

Főleg ezért: "Ez a cikk 2 éve frissült utoljára. A benne szereplő információk a megjelenés idején pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek."

Link to comment
Megosztás:

Automata traffipaxokat szereltek az alábbiakban felsorolt helyeken lévő közlekedési jelzőlámpákba Budapest területén. Az alábbi lista tuti, mivel a felszerelő cégtől jött:

Flórián tértől a Tímár utca irányában három lámpasor

Az automata traffipax lényege, hogy piros lámpánál lefotózza a tilos jelzésen áthaladó járművet, zöld jelzésnél pedig a kereszteződésen (mért szakaszon ) az áthaladási sebességet.

A sebességmérő műszer három fotót készít és rögzít a kereszteződésben.

holnap majd odasétálok és meglesem, ha nem egy egyszerü lámpa akkor valószinüleg a többi helyen is lesz majd

Link to comment
Megosztás:

Automata traffipaxokat szereltek az alábbiakban felsorolt helyeken lévő közlekedési jelzőlámpákba Budapest területén. Az alábbi lista tuti, mivel a felszerelő cégtől jött:

Az automata traffipax lényege, hogy piros lámpánál lefotózza a tilos jelzésen áthaladó járművet, zöld jelzésnél pedig a kereszteződésen (mért szakaszon ) az áthaladási sebességet.

A sebességmérő műszer három fotót készít és rögzít a kereszteződésben.

B+ sokszor átsurranok az éppen pirosraváltó lámpán....tudom, hogy kicsit paraszt dolog de ha mindenhol megállok soha nem érek oda sehová :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Automata traffipaxokat szereltek az alábbiakban felsorolt helyeken lévő közlekedési jelzőlámpákba Budapest területén. Az alábbi lista tuti, mivel a felszerelő cégtől jött:

Ne legyünk már ennyire naívak... remélem ezt a listát nem kapom meg 80 embertől holnap az iwiw-en... :sowwy:

Egyelőre nincs meg a jogi szabályzás az ilyen rendszerekre, ezért nem lett meg május 1-től az autópályamatricás

kamerás mérőrendszer sem. Majd ha a híradóban nyomják ezerrel, akkor hidd el, addig csak hülye vicc. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Anti, hurráhurrá ha nincs más aki elvigyen beírok magamnak egy tárgyalást holnapra délbudára

Na elmentünk, kifizettünk mindent...holnap intézik rá a rendszámot, én délelött a biztit...3 körül mehetek érte, de hívnak amint megvan minden...

Addig nem igazán tudok én sem időpontot mondani sajna...

Link to comment
Megosztás:

az a hejzet :lol: hogy a leszarom és a kurv.ra nem érdekel kategóriába tartozik nálam a hejesírás :lol: a forumokon.

pl: a lyuk szónál én nem arra gondolok hogy ezt LY-al kell írni :sowwy:

Ok,de remélem a postán a nevedet letudod írni normálisan! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Géjesisek!

Ezt fényképeztem nektek Angliában:

http://opeltomi.uw.hu/zafira.jpg

Jaa felkerültek a Kadettre a fékek egy Astra GSI-ről. :sowwy:

Jobban fog mint a gyárival. :lol:

Brembo tárcsa Textar betétek.

A lökös alapján ez egy Zafira OPC,nem GSi.

A kadett mérete 236 nem?

Akkor nem kell meglepődni,hogy a 256,ami még új is,jobban fog! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na elmentünk, kifizettünk mindent...holnap intézik rá a rendszámot, én délelött a biztit...3 körül mehetek érte, de hívnak amint megvan minden...

Addig nem igazán tudok én sem időpontot mondani sajna...

milyen táncot járjak el még? mert ez a papiros bejött :sowwy: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

A lökös alapján ez egy Zafira OPC,nem GSi.

A kadett mérete 236 nem?

Akkor nem kell meglepődni,hogy a 256,ami még új is,jobban fog! :lol:

Angliában a H Astra Opc változatát is pl. VXR-nek nevezik.

vxr2.jpg

vxr1.jpg

A Zafiráét meg GSI-nek.

Teljesen gyári volt a Zafira.

Tudom,hogy a nagyobb fék jobb. Ezért lett rátéve. :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.