Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kérések adminokhoz


forumadmin

Recommended Posts

A fenti menüsorban: próbáltam bemenni a Saját Albumba és mindig ezt a választ kapom: "Nincs jogosultságod ehhez a szolgáltatáshoz, nem érheted el. Ha nem vagy bejelentkezve, akkor alább megteheted." Mi a probléma tudja valaki? /be vagyok jelentkezve../ Előre ish THX!!

Akkor nem csak nekem van ilyen problémám... én a képtárba szerettem volna feltölteni képet, és ugyanezt a hiba üzenetet kaptam!

Link to comment
Megosztás:

A fenti menüsorban: próbáltam bemenni a Saját Albumba és mindig ezt a választ kapom: "Nincs jogosultságod ehhez a szolgáltatáshoz, nem érheted el. Ha nem vagy bejelentkezve, akkor alább megteheted." Mi a probléma tudja valaki? /be vagyok jelentkezve../ Előre ish THX!!

Nyilvános képtárról van szó ?

Ha nem, akkor a Vezérlőpult használatával feltölthető kép.

Link to comment
Megosztás:

Tehát azt mondod, hogy a Saját Albumomhoz , bejelentkezve csak úgy férek hozzá, ha mindenkinek nyilvánossá teszem a használatát? Hol lehet ezt állítani?

Nem, azt mondtam, hogy a Vezérlőpulton keresztül érhető el az album szerkesztése ilyenkor.

Vezérlőpult > Galéria > Saját albumom > "Válassz műveleltet" legördülő menü.

Publikussá tétetel ugyanez + "Szerkesztés" > "Jelöld ki a dobozt, hogy minden felhasználó megtekinthesse az Albumodat." > Album szerkesztése.

Link to comment
Megosztás:

Nem, azt mondtam, hogy a Vezérlőpulton keresztül érhető el az album szerkesztése ilyenkor.

Vezérlőpult > Galéria > Saját albumom > "Válassz műveleltet" legördülő menü.

Publikussá tétetel ugyanez + "Szerkesztés" > "Jelöld ki a dobozt, hogy minden felhasználó megtekinthesse az Albumodat." > Album szerkesztése.

Köszönöm szépen! Kipróbálom. :D

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Először is bocs, hogy ide írok, de nem tudom kihez forduljak ez ügyben.

Az a helyzet, hogy ledumáltam egy helyi autósbolttal egy kis kedvezményt. Cserébe egy kis reklámot ajánlottam nekik az oldalon. A kedvezmény mértéke a klubtagok részére 10-15 % lenne, klubkártya felmutatása ellenében. A kérdésem az lenne, hogy kihez forduljak a reklám ügyében, illetve kinek küldjem a megállapodást aláírás céljából?

Link to comment
Megosztás:

A legegyszerűbb, a MOTE székhelyére küldeni. :sowwy:

A weblapokra kirakást Hemi tudja intézni, a fórumra beírást mi is.

Annyi a lényeg, hogy lehetőleg legyen egy kisebb leírás is, hogy ne csak 3 sorban kerüljenek fel a fórumra. :lol:

Ha megvan, elküldheted PÜ-ben akár nekem is a szöveget. :lol:

Link to comment
Megosztás:

A legegyszerűbb, a MOTE székhelyére küldeni. :sowwy:

A weblapokra kirakást Hemi tudja intézni, a fórumra beírást mi is.

Annyi a lényeg, hogy lehetőleg legyen egy kisebb leírás is, hogy ne csak 3 sorban kerüljenek fel a fórumra. :lol:

Ha megvan, elküldheted PÜ-ben akár nekem is a szöveget. :lol:

Ok. Ha lesz fejlemény értesítelek Téged is, meg Hemit is.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

T. Admin!

A mai napon megkaptam az együttműködési megállapodás másodpéldányát, amit már el is juttattam a szolgáltató részére.

Az lenne a kérésem, hogy a levélben küldött, a szolgáltató álltal kért szöveget, a technika/MOTE szolgáltatások-kedvezmények topicba sziveskedjetek beilleszteni, mert nekem már nincs meg, mivel újra kellett telepítenem a gépem.

Köszönettel.

Hening Károly.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
  • 1 month later...
A PÜ postafiók méretét nem lehetne valahogyan megnövelni? Ha jól gondolom az ott keringő üzenetek többsége 1-2 kB-os lehet. Egyetlen nagyobb felbontású galériába feltöltött kép akár meg is haladhatja egy teljes fiók méretét. Vagy a tárterületen kívül van valami egyéb oka a korlátozásnak?

Szóval, igen vagy nem, vagy nem is olvasta senki sem? <_<

Link to comment
Megosztás:

Nem tervezünk fiók méret emelést.

A postafiók nincs összefügésben a képtárral.

Egy fórumlakó összes 200 levelet tárolhat, egy klubtag 500-at. Ezen nem kívánok emelni.

A képtárnál más a helyzet itt csak tagok tölthetnek fel, és a rendszer méretez is. Itt a tárhely miatt is van korlátozás. Tényleg csak "pár" kép lehet, bemutatkozás miatt. Több kép tárolás céljára léteznek képtár oldalak. Pl tar.hu Ilyen esetekben használjátok azt.

Link to comment
Megosztás:

Nem tervezünk fiók méret emelést.

A postafiók nincs összefügésben a képtárral.

Egy fórumlakó összes 200 levelet tárolhat, egy klubtag 500-at. Ezen nem kívánok emelni.

A képtárnál más a helyzet itt csak tagok tölthetnek fel, és a rendszer méretez is. Itt a tárhely miatt is van korlátozás. Tényleg csak "pár" kép lehet, bemutatkozás miatt. Több kép tárolás céljára léteznek képtár oldalak. Pl tar.hu Ilyen esetekben használjátok azt.

Rendben.

Képtárolással nincsenek gondjaim, azt megoldom máshol, a pü-t azt pöttyet nehezebb. <_<

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Felmerült bennem egy olyan lehetőség, hogy nem lehetne-e itt a fórumon belül egy olyan témát létrehozni, amibe mindenki külön Topicban bemutathatná az autóját, illetve az éppen aktuális átalakításokat is figyelemmel lehetne kísérni.

Szerintetek lenne erre igény? :lol:

Épültek itt már érdekes projektek, amikről így tulajdonképpen alig lehet tudni valamit, illetve csak akkor tudhatunk meg részleteket, ha pár 100, illetve 1000 oldalt visszaolvasunk mondjuk a GSI-topicban. :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Hali.

Eddig volt egy olyan újság, hogy "Opel", de sajnos az idei 4. számukat sehol nem találom.

(sok ujságost kérdeztem, de mindegyik azt mondta, hogy már többen kérdezték, de még nem kaptak.)

Erről, esetleg tudtok valamit??

Vagy esetleg valaki tudna segíteni, hogy kitől tudnék szerezni?

Köszi:

Colin

Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.