Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsások-Tigrások beszélgetnek


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,6k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 2 months later...
Hú, de kihalt ez a topik... :)

Mindenki el van veszve? vagy csak nem írkál ide senki...:)

Inkább utóbbi.......

De hogy én is "megtörjem a csendet", tegnap kedvenc újságomat olvasgatva egy cikkre akadtam, amiben a TopTuning c. újságból ragadtak ki egy cikket, és Nyuszmusz cartársnő Tigrájáról esett szó.Voszi nagyon jól kitörpölte, hogy hogyan is lehet megizmosítani a kis TwinTop Tigrist...

Meg eddig kicsit mindig elsiklottam az új Corsa D OPC-ről szóló cikkek felett, mert eléggé amolyan öszvérnek tartom alapból azt az autót.De azon azért erősen csodálkoztam, hogy előre 302mm-es féktárcsát tettek.....

Nemsemmi fék lehet rajta banyek.......... :) Mondjuk súly az van hozzá, amit meg kell fognia minden körülmények között. :lol:

Link to comment
Megosztás:

ráadásul 308 mm-es fék van rajta elől, mint az Astra G OPC-n. de ha jól megnézzük, ez a járgány éppen az én G OPC-mmel azonos súlycsoport, 10 centivel rövidebb, és a súlya is csak 25 kg-mal kevesebb.

nem csoda, hogy méretét tekintve minden ebből a gépből lett oda származtatva. pl. a kereke is 215/45 R17 (ami az enyém esetén ráadásul csak 215/40 R17), stb., stb.

az új modellek elbuflákosodnak... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Végül is, 1 próbát tényleg megér... :lol: :)

Majd ha otthon leszek, "tesztelni" fogom a reakciót a Tormásinál... :)

Előtte azért én még bekérdeznék márkafüggetlen kereskedőhöz is, hátha...........

Amúgy mijapálya a Corsa A hátsó spoilerrel?Hogy áll a dolog?

Link to comment
Megosztás:

Előtte azért én még bekérdeznék márkafüggetlen kereskedőhöz is, hátha...........

Amúgy mijapálya a Corsa A hátsó spoilerrel?Hogy áll a dolog?

Jaja, majd 1X csak... de szerintem elég horror ára lehet megrendelni 1 olyan ótó... :lol:

A spiler még nem jött meg... :) a pénztet elutaltam, várom a csomagot :)

Ha megjön, fogod tudni.. :) :)

Link to comment
Megosztás:

Nézelődtem Itt de nem találok utalást a Corsa C Caravan verziójára...... Mert nekem meg az bejövős........ :lol:

Igen, az naon tetszik nekem is :)

Csak tényleg az a kár, hogy ezeket Dél-Amerikába gyártják,forgaémazzák! :)

pedig szerintem az itthoni, vagyis az európai piacon is lenne kereslet rá... :)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Ma itt Kméten a Barnevál előtt jött velem szembe egy C Corsa.Idáig okés is volna, de rossz oldalon volt a kormány, és a jel sem stimmelt.Olyan Vauxhallos volt......

Néztük is 1mást! :huh: Én az övét, Ő pedig az enyémet! :lol:

Gondolom a "kis" pirossal voltál... :lol:

Itt kint is láttam már olyant, hogy messziről azt hittem opel, és mikor közelebb jött derült ki, hogy megsenem az... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.