Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsások-Tigrások beszélgetnek


uhuhu

Recommended Posts

sztem egy 1.4es mocitól +2 liltert csak nagyon drasztikus "Tom style" stilussal lehet kihozni :unsure:

Ezt mondjuk nem tudom alátámasztani mert nem ismerem az 1.4-et, de nekem a C20NE-ből már 6.3 és 17 liter között mindent sikerült kihoznom. Hálistennek az átlag azért megáll 10 liter körül.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 1,6k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 2 weeks later...
Ti hogy méritek a fogyasztást? Én sosem tudom rendesen megsaccolni, mert a benzinmutatóm mindig "táncol", így sosem bízom benne. Vagy csak az én Corsa-mban ilyen?

minden tankolásnál nullázom a napi számlálót (sőt a bc-t is) és általában világító sárga lámpáig megyek, tankolásnál igy majdnem mindig teli kell tankolni

Link to comment
Megosztás:

Televered a tankot...

Itt meg is dőlt a mutatvány. Ugyanis kérdés hogy mikor van tele a tank? Mert ez attól is függ hogy mennyire habzik fel a benzin. Én miután lekattant a pisztoly a kúton, ha elég türelmes vagyok, akkor 5 percnyi piszmogás után még legalább 3 litert bele tudok tölteni...

Link to comment
Megosztás:

minden tankolásnál nullázom a napi számlálót (sőt a bc-t is) és általában világító sárga lámpáig megyek, tankolásnál igy majdnem mindig teli kell tankolni

Nekem max a motorkontroll lámpa világít sárgán. Szerencsére az is csak gyújtás alatt. :wub:

Asszem a Sanyi módszere lesz kipróbálva, mert mostanság hamar kifogy a benya a kocsiból. Kicsit túl hamar... :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.