Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsások-Tigrások beszélgetnek


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,6k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Üdv mindenkinek!

Bocs, hogy eltűntem, tényleg nem volt idő olvasni, de ha lett is volna, a jófej cégünk kitalálta, hogy figyelni fogják, hogy melyik dolgozó mit olvasgat a neten, és a legtöbbet látogatott oldalakat letiltják...Itthon meg nem mindig fér hozzá az ember, de igyexem pótolni a lemaradást :huh:

Link to comment
Megosztás:

Mostmár 2 hónapja,hogy megvettük,még baj nem volt vele.Csak 1 szer nem indult reggel,de az a fater hibája volt,rajta felejtette a belső világítást :huh: .Lecseréltük az olajat ,szűrőket,szíjakat.... azóta sokkal finomabban jár.Még egy kis küszöb csere meg taposólemez javítás a jobb első ülésnél és sokáig elgurul a kicsike.

Link to comment
Megosztás:

Egyre inkább kezd körvonalazódni bennem a gondolot, hogy egyszer még lesz egy A Corsam... :huh:

Kivulről jópofa dolog, meg nagyonjót lehet belőle építeni, látod Wolfi kocsiján is mekkorát dobott már egy fény (még ha piros is volt) meg egy stricifelni :lol:

De a belső részük amivel nem tudok kiegyezni, nekem nagyo nnem tetszik a muszerfal, a hosszu botváltó....pl ez volt az egyik kőkemény érv a Kadett GSi ellen is....

Link to comment
Megosztás:

Wolfi kocsiján is mekkorát dobott már egy fény (még ha piros is volt) meg egy stricifelni :)

Remélem gondolod, hogy ÉN mire gondolok! :huh: :lol:

De a belső részük amivel nem tudok kiegyezni, nekem nagyo nnem tetszik a muszerfal, a hosszu botváltó.....

A belsejét is úgy alakítod, ahogyan csak akarod.Rövidíthetsz a váltón, rakhatsz bele másik műszerfalat, némi faragással talán még a B Corsáé is belemegy, stb. stb. stb.

A sportülés meg már etalon :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.