Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsások-Tigrások beszélgetnek


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,6k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

A Corsa és a Tigra nem egy vázra épül? Tigra-ból van hátsó tárcsás, vagy én tudom rosszul?

Elvileg egy vázra épül de a Tigrából sincs hátsó tárcsás.

De azt viszont lehet hogy én tudom rosszul hogy a Corsa GSi-nek viszont van hátsó tárcsája.

Link to comment
Megosztás:

Hm, meggyőztetek. Akkor mit is csináljak az első fékkel? Ok, cseréljem "nagyobbra", de milyenre? Hol tudok ennek utánanézni? Mármint típus, teljesítmény, ár?

Tökéletesen jó rá az Astra F 256mm-es léghűtéses tárcsája, a hozzá tartozó féknyereggel együtt.Egy ilyen féknyereg párban 10-12e.-ft-os tétel, de ha szétnézel az eladó alkatrészek topicban, van jónéhány alternatíva, hogy mit honnan érdemes beszerválni.Féktárcsát és betétet csak újat szabad ilyenkor már beletenni.Javasolnám a Brembo+Ferodo kombót.Aztán innentől kezdve a 13'-as felniket el lehet felejteni, mert nem fognak felmenni a féknyereg miatt.Egy Corsánál ilyen mérvű féktuning már éppen elég.Szerintem.

A tárcsa+betét pedig 18e.-ft volt nekem legutóbb.

Link to comment
Megosztás:

Hm, meggyőztetek. Akkor mit is csináljak az első fékkel? Ok, cseréljem "nagyobbra", de milyenre? Hol tudok ennek utánanézni? Mármint típus, teljesítmény, ár?

Pontosan ilyesmi kerdesem lett volna nekem is. Adott a GSI C. Ahhoz tudja valaki hogy mit erdemes mokolni? Ugye ABS meg minden isten haragja van benne, de mivel a kisebb felni is 15os ezert egy akkora feket ami meg epp ala fer felraknek. Es lehetoelg egy a mar emlitett brembo+ferrodo parosbol.

Tud nekem valaki errol pontosabbat mondani? Nyergek csereje stb??? mi hogy mibe lehet..?

Koszonom

Link to comment
Megosztás:

Most direkt titokzatoskodsz, vagy tényleg ugyan úgy áll a verda mint egy éve... :blink: :) :)

Kicsit azért már jobban áll.

Olyan nagyon nem bánom, hogy télre nem készült el, bár nyugodtabb lennék, az biztos.

Meg aztán találtam egy másik emberkét, úgyhogy ha nem úgy készül, ahogy utoljára megbeszéltük a szerelővel, akkor költöztetem az egész pereputtyot. Az viszont tuti, hogy oda többet nem viszem a verdát.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.