Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsások-Tigrások beszélgetnek


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,6k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Egyébként bármelyiket elfogadnám, ha lenne 4 millám..... :lol: :)

A hétvégén büszke voltam a Corsámra! 4 emberrel megrakva könnyedén szökkent felfelé a meredek hegyi emelkedőkön! Pedig azt hittem, kierölködi a lelkét is! De csak a víz melegedett egy kicsit, nem vészesen.

Most nagyot nőtt a szememben.... :(

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!  

Oly kérdésem lenne hogy mennyire lehet lehetettlen dolog hogy LSD (LamboStyleDoors) ajtókat csináltassak v. szerezzek a C corsámhoz?

Szerintem megoldható a dolog, de arra készülj fel, hogy kb. annyiba fog kerülni, mint a Corsád. :oops: :oops:

Link to comment
Megosztás:

De, játszhatunk! :lol:

Most pont szín kérdésében kell döntetnem, hogy millen színt kapjon a Skoda (ez egy kicsit off). Akinek sötét színű autója van, esetleg megírhatná, hogy mennyire melegszik a napon (az utastér). Az én sötétezüst autóm elég tűrhető, de mi van a fekete kocsikkal?!

Nemrég ültem egy szürke Tigrában, ami 35 fok melegben egész nap az udvaron állt és meglepő módon nem volt benne az a fullasztó meleg: fóliázva volt egy pár ablaka. Tényleg sokat számít.

Link to comment
Megosztás:

....De, játszhatunk! :)....
:lol:

Itt a következő kör.

1ku.jpg

79u.jpg

1ju.jpg

Ezek közül melyiket választanád ?

....Most pont szín kérdésében kell döntetnem, hogy millen színt kapjon a Skoda (ez egy kicsit off). Akinek sötét színű autója van, esetleg megírhatná, hogy mennyire melegszik a napon (az utastér). Az én sötétezüst autóm elég tűrhető, de mi van a fekete kocsikkal?!....

A sötétkék eszméletlenül felmelegszik, ha kinn áll a napon.

Gondolom a fekete legalább annyira, vagy még jobban.

Link to comment
Megosztás:

Az enyém is sötétkék és nagyon felmelegszik,és még az is probléma a sötét szinekkel,hogy akár naponta 2szer is moshatod,ha azt akarod,hogy szép legyen,mert mosás után azonnal poros lesz és lehet kezdeni elölről!Amikor én vettem nem volt aranyszinű,mert olyat akartam.Ez a royalkék nagyon szép,csak a legkisebb por,piszok szennyeződés is azonnal meglátszik rajta.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.