Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Board Computer


PetiGSI

Recommended Posts

Ha mondjuk c16nz/sz/szr-ből vagy x16xelből való, akkor elvileg nem kell kódot átíratni benne. Ha mégis kellene, akkor vagy márkaszervízben megcsinálják nem épp occsóért (fehérváron nekem 8000-ért akarták... :rolleyes:) vagy olyan helyre viszed, ahol van tech1 vagy 2 és áttudják állítani.

Értem akkor ok kössz az infót. De beállítatni mindenképp el kell vinnem? Vagy csak akkor ha kodot át kell írni?

Link to comment
Megosztás:

Értem akkor ok kössz az infót. De beállítatni mindenképp el kell vinnem? Vagy csak akkor ha kodot át kell írni?

Csak akkor, ha nem az a kód van benne, ami jó lenne a motorhoz. Mivel azt írtad hogy 1.6-osból való, így valószínűleg nem kell állítani, főleg ha 8 szelepes 1.6-osból.

Link to comment
Megosztás:

Csak akkor, ha nem az a kód van benne, ami jó lenne a motorhoz. Mivel azt írtad hogy 1.6-osból való, így valószínűleg nem kell állítani, főleg ha 8 szelepes 1.6-osból.

Mindent értek

szerintetek (ed) menyit ér meg egy ilyen BC bajuszkapcsoló, kijelző az összes csatija plusz a kiegyenlítő tartályos kupak meg a szélvédő mosóé. Kivéve az olaj nyomás.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Nem computer hanem a sima...

Ha kicserélem az eredeti kijelző (rádióinfó,óra) olyanra mibe van hőmérséklet idő és rádióinfó működni is fog a hőmérőrésze is????

mikori az autó? a régebbieken úgyhiszem nem volt bekötve...

nekem van egy 92-es is, abban sincs meg...

nem lehet, hogy csak a facelift utániakban van gyárilag??? (nem tudom, csak kérdem?)

Link to comment
Megosztás:

mikori az autó? a régebbieken úgyhiszem nem volt bekötve...

nekem van egy 92-es is, abban sincs meg...

nem lehet, hogy csak a facelift utániakban van gyárilag??? (nem tudom, csak kérdem?)

Nincs összefüggés! Az 1.8-as 93-as volt gyári BC-vel és minden tartozékával, ez most 94-es és szintén benne a hőmérő gyárilag. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

szevasztok

egy kérdés amelyik autóban nincsen Gyári Board Computer abban utólag bele lehet e tenni?

:lol: mrt gondolom ez a ketyere a középső légbe ömlő alatti kis kijelzö amin az óra is van és ez mennyire van összefüggésben a gyári rádióval?

Be lehet tenni, a GYIK-ban van hozzá leírás, nekem egy délelőtt alatt kényelmesen sikerült beszerelni.

De ezt mindenki megkérdezi. Ennyire nehezetekre esik visszaolvasni vagy belenézni GYIK-ba? Mert ha igen akkor kurv..ra felesleges volt azt is megcsinálni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Be lehet tenni, a GYIK-ban van hozzá leírás, nekem egy délelőtt alatt kényelmesen sikerült beszerelni.

De ezt mindenki megkérdezi. Ennyire nehezetekre esik visszaolvasni vagy belenézni GYIK-ba? Mert ha igen akkor kurv..ra felesleges volt azt is megcsinálni. :lol:

Meg a nagy piros feliratot is hogy "nézzé" bele a Gyik-ba!!!"

:(

Bocsi. Off :lol:

Link to comment
Megosztás:

olvasni lehetne mindent, csak írni nem :lol:

Sziasztok, azt kérdezném tőletek, hogy az f astrámban nincs BC, 96 os az autó, és csak egysoros kijelzőm van. Ugye ez nem BC? Csak egy sima kijelző?

Szóval be lehet tenni azt utólag? Mert nagyon tetszik, és nagy királyság lenne, ha az én autómban is lenne olyan. :lol:

Ja, és milyen égők kellenek a műszerfalba, mert nem világit az egyik oldala.

Ja, hogyan tudom kicserélni a középső tekerők égőjét?

Köszi.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, azt kérdezném tőletek, hogy az f astrámban nincs BC, 96 os az autó, és csak egysoros kijelzőm van. Ugye ez nem BC? Csak egy sima kijelző?

Szóval be lehet tenni azt utólag? Mert nagyon tetszik, és nagy királyság lenne, ha az én autómban is lenne olyan. :lol:

Ja, és milyen égők kellenek a műszerfalba, mert nem világit az egyik oldala.

Ja, hogyan tudom kicserélni a középső tekerők égőjét?

Köszi.

kihagytad h dízeled van :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, azt kérdezném tőletek, hogy az f astrámban nincs BC, 96 os az autó, és csak egysoros kijelzőm van. Ugye ez nem BC? Csak egy sima kijelző?

Szóval be lehet tenni azt utólag? Mert nagyon tetszik, és nagy királyság lenne, ha az én autómban is lenne olyan. :lol:

Ja, és milyen égők kellenek a műszerfalba, mert nem világit az egyik oldala.

Ja, hogyan tudom kicserélni a középső tekerők égőjét?

Köszi.

be lehet rakni, csak nem fog mutatni bizonyos dolgokat.... mert ha jól tudom a computerre is rá van kötve... az meg ugyi nekünk nincsen :lol:

nem mutatná a fogyasztást, pillanatnyi fogyit, és az ezzel kapcsolatos dolgokat :(

Link to comment
Megosztás:

be lehet rakni, csak nem fog mutatni bizonyos dolgokat.... mert ha jól tudom a computerre is rá van kötve... az meg ugyi nekünk nincsen :lol:

nem mutatná a fogyasztást, pillanatnyi fogyit, és az ezzel kapcsolatos dolgokat :lol:

Az égőcserére nem válaszolsz neki? :(

Link to comment
Megosztás:

Az égőcserére nem válaszolsz neki? :(

Sziasztok, azt kérdezném tőletek, hogy az f astrámban nincs BC, 96 os az autó, és csak egysoros kijelzőm van. Ugye ez nem BC? Csak egy sima kijelző?

Szóval be lehet tenni azt utólag? Mert nagyon tetszik, és nagy királyság lenne, ha az én autómban is lenne olyan. :lol:

Ja, és milyen égők kellenek a műszerfalba, mert nem világit az egyik oldala.

Ja, hogyan tudom kicserélni a középső tekerők égőjét?

Köszi.

jó-jó, vettem, csak szivatás volt :lol:

Link to comment
Megosztás:

No, hogy ne legyek off: BC programozáshoz a D és G szálat is bekötöttétek, vagy csak elég a G-t? Mert a diagcsatimban a D érintkezője hiányzik, a G-re meg rá tudok kötni, arra ugye megy kábel. Invictus, Fpepe...?

Ugyan nem értek hozzá, de a D szálhoz kell szerezni érintkezőt a csatiba és akkor má jó is lesz. A G-t meg össze kell kötni a már benne lévő vezetékköteggel. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.