Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Board Computer


PetiGSI

Recommended Posts

Gabi,már a meglévő BC-val is foglalkozol ugye? Gondolok itt arra PL: Bremsbelag nekem ezt mindíg kiírja mert nem gyári fékpofi van bent mondjuk ezt kivenni a funkció listából, vagy gonodolok még arra hogy esetleg angol vagy Magyarnyelven is meglehet tanítani? :)

Bremsbelag-nal mindenki azt mondja hogy csak össze kell kötni a két vezetéket... nah nekem 2 éve nincs megcsinálva.. de egyszerű :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Akkor ezek szerint nincs senkinek tropa computere? :) Mert azt már tudom, hogy a nőnek hol lehet kapni a részeit! :) De hogy kijelzőt hol kapok vagy valakinek esetleg van rossz computere!

Persze egy olyan aminek a kijelzője jó!

Vagy tudtok-e segíteni hogy hol lehetne szerezni mert nem szeretnék megint 10000 ft fizetni az egészért!

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Ez rossz hír! Akkor ezek szerint óra nélkül fogok lenni :)

Mind1 köszönöm a gyors választ! :)

Bontóban keresgélhetnél vagy esetleg a vaterán nekem is azt javasolták a fórumos kollégák !! :)

Sikerült is szereznem 6500Ft-ért, igaz annak a hőfokjelzőjén vannak kis csillagok, de azért használható !

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Sziasztok!Még új belépő vagyok,nem olvastam teljesen végig mindent.Az lenne a kérdésem hogy 1,4 16V X14XE Astrába be lehet-e építeni a GSI BC-jét.Nagyon piszkálja az agyam,árulnak is kompletten német nyelvü leírással.Nagy meló lenne,nem tolok el valamit a kocsiban?Előre is köszi a segítséget.Geri

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Még új belépő vagyok,nem olvastam teljesen végig mindent.Az lenne a kérdésem hogy 1,4 16V X14XE Astrába be lehet-e építeni a GSI BC-jét.Nagyon piszkálja az agyam,árulnak is kompletten német nyelvü leírással.Nagy meló lenne,nem tolok el valamit a kocsiban?Előre is köszi a segítséget.Geri

Inkább ezt próbáldd meg. A gyári nagy meló. :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Még új belépő vagyok,nem olvastam teljesen végig mindent.Az lenne a kérdésem hogy 1,4 16V X14XE Astrába be lehet-e építeni a GSI BC-jét.Nagyon piszkálja az agyam,árulnak is kompletten német nyelvü leírással.Nagy meló lenne,nem tolok el valamit a kocsiban?Előre is köszi a segítséget.Geri

Így van, ahogy Hening is írta, nagy meló, ráadásul még ha be is vezetékezed, kell hozzá egy Tech műszer, hogy hozzáállítsák a motortipushoz (ha egyáltalán hozzá lehet), az pedig leginkább márkaszervízekben van.

Link to comment
Megosztás:

Így van, ahogy Hening is írta, nagy meló, ráadásul még ha be is vezetékezed, kell hozzá egy Tech műszer, hogy hozzáállítsák a motortipushoz (ha egyáltalán hozzá lehet), az pedig leginkább márkaszervízekben van.

Köszi!Akkor inkább nem vágok bele.Bár van márkaszervízben ismerősöm,lehet hogy azért megkérdezem őt is.Geri

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.