Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Board Computer


PetiGSI

Recommended Posts

navazze, és erre nem jöttem rá cirka egy év alatt, szép:D

egyáltalán mi a TID? lehet ezt is télreértem. Az a TID ami ír külső hőmérsékletet is?

meg időt dátumot... rádió hülyeségét... stb?

3 felé osztott kijelzős vacak?

TID= triple info display

MID=multi info display

Link to comment
Megosztás:

Jó jó, de melyik tudja ezt a sebességes mizzériát?:huh: A TID is mint tanult kollega fentebb utalt rá, meg gondolom a MID is de talán akkor az már a gyári BC-vel jár? Vagy esetleg maga a gyári BC?:lol:

A TID kijelző a háromfunkciós (idő, dátum/rádió dolgai, külső hőmérséklet). Ezek tudják a sebességkijelzést, igaz csak úgy 50km/h sebességig.

A MID 2soros kijelző, tulajdonképpen a gyári BC, ezt nem tudom, hogyan és meddig tudja a sebességkijelzést, nekem nem ilyen van.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kéne egy kis segítség! Nincs véletlenül valakinek egy olyan MID kijelzője ami nem működik de az LCD része jó!

Mert úgy jártam hogy kék ledeket szerkeztettünk be és annyiszor szedtem szét hogy az utolsó összerakásnál elpattant az üveg és az óra része nem igazán jelenik meg! Így kéne egy LCD kijelző! A többi része nem kéne! :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kéne egy kis segítség! Nincs véletlenül valakinek egy olyan MID kijelzője ami nem működik de az LCD része jó!

Mert úgy jártam hogy kék ledeket szerkeztettünk be és annyiszor szedtem szét hogy az utolsó összerakásnál elpattant az üveg és az óra része nem igazán jelenik meg! Így kéne egy LCD kijelző! A többi része nem kéne! :)

nekem is a nőből csak egy része kéne, de úgy nem adják :) :)

Link to comment
Megosztás:

Gabi,már a meglévő BC-val is foglalkozol ugye? Gondolok itt arra PL: Bremsbelag nekem ezt mindíg kiírja mert nem gyári fékpofi van bent mondjuk ezt kivenni a funkció listából, vagy gonodolok még arra hogy esetleg angol vagy Magyarnyelven is meglehet tanítani? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.