Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Board Computer


PetiGSI

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
sajan nem .És nem is hallottam még ilyenről.

ja még valami!

Vettem bele egy gyári opel magnót(rá van irva , gogy opel és levehető előlapos-3 eft.haszn. német boltban.)

Kérdésem az, hogy a BC-én irnia kellene-e a rádió által közölt dolgokat... :roll: gondolok olyanra, hogy sms vagy telefonszámok...stb.

És az sem biztos , hogy ez agyári magnója.

Ha gondolod bár ez a németnyelvű BC hez van de a leírás maga magyar.. Letöltheted INENN

Kivagdostam neked vagy akinek kell .... Remélem ez kell :huh:

Link to comment
Megosztás:

:huh:

Sajnos a fogyasztásmérést nem tudom megoldani a dízelnél.

Egyébként minden más működik abban is, csak ez nem.

A negatív számokkal nem boldogul :lol:

És ne feledjük, hogy a dieseles kmórában nincs sebességjeladó (általában), pedig az is kell a BC-nek.

Link to comment
Megosztás:

Nem vagyok benne biztos, de azért megkérdezem. Az nem a MID-nél működik?

Nem tudom, nekem működik. Igaz nem tudom mi a különbség. Az enyém az időt mutatja, a dátumot vagy az rds-t, és a külső hőmérsékletet. " amig jó volt " :huh:

Link to comment
Megosztás:

Akkor lehet, hogy az enyém is mutatná. :huh: Nem is tudtam. Mindíg tanul az ember. :)

Ne várj tőle csodát. Először kiir valami kodot, pl. nekem ezek szerint a hibakódot. :lol: Aztán az aktuális pillanatnyi sebességet, és utána az összes pixelt teszteli. Ennyi. Mindezeket csak pár másodpercig mutatja. És a sebességet csak asszem 50 km.ig.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.