Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Board Computer


PetiGSI

Recommended Posts

Közkérdés megválaszolása:

alapkomputer (sebesség, fordszám, gyorsulásmérések, km-számláló, időmérő) 16000

fogyimérő modul /xm1/ (pillanatnyi és átlagfogyi, tankszint, hátralevő km, vízhőmérséklet, töltés, olajnyomás) 14000

gyári új BC gombos ablaktörlőkapcsoló is van, 8000Ft körül alakul az ára (Csergőből).

Loree!

"Van bc-m csak érdekelne a többi bővített opció pl. km/h"

MID-re, ami neked is van, még nincs programozva a komputer, de ha kölcsönkapok egy ilyen

kijelzőt két hétre, 99% hogy rá tudom programozni.

Bszemethy!

Írtam pü-t, majd írd meg mikor jó neked.

Afonya!

"Ez a computer mennyire "fájdalmas" anyagilag, és a dieselbe be lehet e építeni?"

Árak felül, egyelőre diesel-be a fordszámjel mássága miatt még nem tudom beépíteni, de folyamatban

ennek a hiányosságnak a kiküszöbölése. :)

"Nekem alapjáraton általában 910-et mutat a Gabi fél műszer.

Tegnap voltam z.kártyán, és amikor megkaptam a papírt akkor néztem az adatokat: alapjárati ford.szám 910 "

Biztos leolvasták a kijelződről. ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Közkérdés megválaszolása:

alapkomputer (sebesség, fordszám, gyorsulásmérések, km-számláló, időmérő) 16000

fogyimérő modul /xm1/ (pillanatnyi és átlagfogyi, tankszint, hátralevő km, vízhőmérséklet, töltés, olajnyomás) 14000

gyári új BC gombos ablaktörlőkapcsoló is van, 8000Ft körül alakul az ára (Csergőből).

Kár, hogy a fogyimérő modult önállóan nem lehet feltenni. Engem csak az érdekelne.
Link to comment
Megosztás:

És te mit értesz ebből :) ;)

Azt mondtad, Te is elektromos végzettségű vagy... ott található alul a kapcsolási rajz, de egyébként a szövegben található Fogy.zip file tartalmazza a prociba égetendő programot és a rajzot is ;)

Tervezel neki egy dizájnos panelt, a baloldali menüből lenyitod az "Opel display" részt, ott megvan a DID (TID)-csati bekötése is :D

De mostmár ne OFFoljunk itt tovább, ez BC-topik ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.