Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

Simán! :D de csak már öregesen :D

30 felett minden nap ajándék :D

az túl sok lenne, szerintem, ahhoz már a GSIhez is kartervédő kellett <_<

Rizsa... én csak a 100/100-hoz használtam... :)

Viccen kívül nézd meg, hogy majdnem egy vonalban van az első kerék a sárvédővel... hátul viszont még van azért hely... ha nem is 60/40 akkor 40/40...

Link to comment
Megosztás:

Rizsa... én csak a 100/100-hoz használtam... <_<

Viccen kívül nézd meg, hogy majdnem egy vonalban van az első kerék a sárvédővel... hátul viszont még van azért hely... ha nem is 60/40 akkor 40/40...

ettől félek, akkor már tuti nem fér be a 7.5x16"ET35

max 205/45-el

Link to comment
Megosztás:

Rizsa... én csak a 100/100-hoz használtam... :D

Viccen kívül nézd meg, hogy majdnem egy vonalban van az első kerék a sárvédővel... hátul viszont még van azért hely... ha nem is 60/40 akkor 40/40...

Nem tudom, nekem 4cm-vel lett lejebb ültetve az eleje és ha ránézek, akkor nem látom a guminak a legfelső pontját. A hátulját 5-6cm-vel vitték lejebb és hasonló a látvány az elejéhez, nem ilyen Sztárszki és Háccsos feeling. Ez szerintem max 2-3 cm-s lehet. Bár mondjuk nekem minden cserélve lett, gátló is nem csak a rugó.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, nekem 4cm-vel lett lejebb ültetve az eleje és ha ránézek, akkor nem látom a guminak a legfelső pontját. A hátulját 5-6cm-vel vitték lejebb és hasonló a látvány az elejéhez, nem ilyen Sztárszki és Háccsos feeling. Ez szerintem max 2-3 cm-s lehet. Bár mondjuk nekem minden cserélve lett, gátló is nem csak a rugó.

elvileg nekem csak rugó van cserélve, de énsem tudom, mert így vettem

Link to comment
Megosztás:

Honap ilyen felnit lesek meg.

A srác lóg nekem,nem kicsi pénzel,és ezt ajánlotta törlesztésnek.Egy éve vette a D corsáját,talán 10000km-t mentek a kerekek.

Felpróbálom,majd kiderül. :D

Hát én azért a 8,5" szélességet kicsit sokallom egy 17-es felnihez. Főleg, ha gyári Opel-os, még a GSI Corsan is 7x17-es van. Ez a 8,5 biztos? 18-as felniket szoktak 8-9 coll szélességben gyártani.

Amúgy jól néz ki a dolog. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát én azért a 8,5" szélességet kicsit sokallom egy 17-es felnihez. Főleg, ha gyári Opel-os, még a GSI Corsan is 7x17-es van. Ez a 8,5 biztos? 18-as felniket szoktak 8-9 coll szélességben gyártani.

Amúgy jól néz ki a dolog. :D

Azért írtam,hogy meglesem,talán egyszer láttam neki fent a corsán.Nem biztos,a szélesség,majd du kiderül :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.