Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

egyébként a gyári mérethez nemtudom viszonyítani,ugyanis ahogy a kocsit megvettük most 2hónapja, 14colos lemezfelnik+ valami nagyon ocsmány futózott téli gumik voltak/vannak alatta,kb egy kisebb traktorgumihoz tudnám hasonlítani :C

A legtöbb G-n a gyári méret:

gumi: Nyári 195/60 R15, ajánlott téli 185/65 R15

felni: 6J 15 4x100 56,5 ET49

Ezen kívül még a váltóméretek használatosak.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Valakinek van ötlete, hogy alufelnihez hol lehetne porvédő kupakot szerezni? Silverline márkájú felnihez szeretnék Opel emblémásat. De nem találok boltot, forgalmazót. Csak használt felniknél látom, hogy valahogy Opel embléma került a közepükre. Arra már rájöttem, hogy felni márkához kell kupakot választani, mert mindegyiknek más a mérete. Színben pedig fekete alapon lévő embléma lenne az ideális.

Szia!

Az embléma az ragasztós és gumisnál lehet venni. (Kalocsán a Svebo-nál) A kupakot nem tudom. Kérdezd meg. Hátha tudnak segíteni.

Üdv.

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Az embléma az ragasztós és gumisnál lehet venni. (Kalocsán a Svebo-nál) A kupakot nem tudom. Kérdezd meg. Hátha tudnak segíteni.

Üdv.

Köszi!A kupakról már le is tettem, jó lesz a matrica is. Jövő héten úgyis megyek műszakira, akkor elugrok oda is megnézni mit kínálnak! <_<

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Valakinek van ötlete, hogy alufelnihez hol lehetne porvédő kupakot szerezni? Silverline márkájú felnihez szeretnék Opel emblémásat. De nem találok boltot, forgalmazót. Csak használt felniknél látom, hogy valahogy Opel embléma került a közepükre. Arra már rájöttem, hogy felni márkához kell kupakot választani, mert mindegyiknek más a mérete. Színben pedig fekete alapon lévő embléma lenne az ideális.

Én is csak azt tudom mondani,hogy vatera.

Én is ott vattam mindent a kerékhez,és 2-3méret van,de ha megméred akkor tudod pontosan.

Aztán teszel rá opel matricát.....

Link to comment
Megosztás:

A legtöbb G-n a gyári méret:

gumi: Nyári 195/60 R15, ajánlott téli 185/65 R15

felni: 6J 15 4x100 56,5 ET49

Ezen kívül még a váltóméretek használatosak.

És az osztókör,és csavarok száma is változik.. <_<

4x100 vagy 5x110

1,8 benzin g astra már 5 csavaros

Link to comment
Megosztás:

És az osztókör,és csavarok száma is változik.. <_<

4x100 vagy 5x110

1,8 benzin g astra már 5 csavaros

Így igaz! Kösz a kiegészítést!

Ám azt mondtam, hogy a legtöbb. És a legtöbb G 1.8 alatt van. Statisztikai adatok ismerete nélkül is merem állítani, hogy annak is 1.4 a zöme.

Persze Battyo eltitkolta milyen van neki.

Link to comment
Megosztás:

Így igaz! Kösz a kiegészítést!

Ám azt mondtam, hogy a legtöbb. És a legtöbb G 1.8 alatt van. Statisztikai adatok ismerete nélkül is merem állítani, hogy annak is 1.4 a zöme.

Persze Battyo eltitkolta milyen van neki.

Ahogy kinéztem,1.8 automat

Corsit meg eszi a fene... <_<

Link to comment
Megosztás:

ET 33. ezeket az eltéréseket hogy érted? nem lesz jó valami? (nagyon nem értek ezekhez,sry a hülye kérdésért <_< )

Ezért vannak a hasonló fórumok, hogy aki laikus, itt utánanézhet a dolgoknak. Persze ezt vásárlás előtt kellett volna.

Valóban nem lesz jó valami. A motor áttételesen hajtja meg a kerekeket. Az áttétel elemei, a váltó, a difi, és végül maga a kerék. Ezzel a mérettel ezt az áttételt erősen módosítottad a gyárihoz képest. Ennek a következményei: kisebb végsebesség, ugyanazon sebességnél azonos fokozatban magasabb fordulatszám tartozik-magasabb fogyasztás, a km. óra rossz értéket mutat.

Itt összegyűjtöttem néhány fontos dolgot, érdemes elolvasni!

Link to comment
Megosztás:

Hétvégén nagy levegő vétellel beszereztem életem első alufelnijeit! <_< Sajnos a leszakadó hó és hőmérséklet miatt a tervezett felrakásra még várni kell 2-3 hetet. :S

Gratula! :D Nálam is ezek a vékonyabb küllős felnik a bejövősebbek.

Link to comment
Megosztás:

az avon???

az durva volt... de jól mutatott rajta :D

Jah...de nem is szétvertem igazából, mert én már megszoktam ezeket a nagyon peres gumikat, de az egyikbe sikeresen benyaltam egy szöget... ez még nem is lenne gond, javítható... viszont a másikat szépen 30cm hosszan valamivel elvágtam egészen szövetig... na az már kuka... mivel 1 db használtat nem fogok kapni az biztos (persze kerestem) így jöhet 4 új megint... kiroáááá... viszont most FK452 lesz 225/40-18 meglátjuk... kanyarokban is kell a 215 helyett ez azért pikk pakk kiderült... <_<

Link to comment
Megosztás:

Jah...de nem is szétvertem igazából, mert én már megszoktam ezeket a nagyon peres gumikat, de az egyikbe sikeresen benyaltam egy szöget... ez még nem is lenne gond, javítható... viszont a másikat szépen 30cm hosszan valamivel elvágtam egészen szövetig... na az már kuka... mivel 1 db használtat nem fogok kapni az biztos (persze kerestem) így jöhet 4 új megint... kiroáááá... viszont most FK452 lesz 225/40-18 meglátjuk... kanyarokban is kell a 215 helyett ez azért pikk pakk kiderült... <_<

lehet 0,1 bar nyomáson nem szerette a 3km-re lévő benzinkutat...

Link to comment
Megosztás:

lehet 0,1 bar nyomáson nem szerette a 3km-re lévő benzinkutat...

Nem az volt a gond... mert utána ugye voltam az F1 Pistiéknél, ahol átnéztük tüzetesen mind a négy gumit... akkor még ez a vágás nem volt rajta... ráadásul a laposság miatt az oldalperemnél lett volna repedezés, de ez a futófelületen minthe pengével lenne bevágva...azt mondták sín csinál ilyet... de nem megyek sehol sínen... <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.