Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

Nem volt egyszerű, de megszületett.

Telefonos képek, bocs a minőségért!

Ezek a Twinportos Astrák minimum 2 cm-el vannak magasabban mint a korábbiak. Így könnyebben fér be a nagyobb kerék.

Létezik erről hivatalos adat, vagy a lengyel astráknak más cikkszámú a rugó, lengéscsillapító stb.?

Link to comment
Megosztás:

Szép,jól néz ki! :D

De mit csináltatok ott a szép őszi erdőben? <_<

Mondhatnám, hogy kirándultam, vagy csak kimentem fotózni, de az igazság az, hogy betakarítás volt. Tormát ősszel kell ásni, csak azért szoktam beállni az erdőbe, hogy a traktor elférjen. Valamelyik képen még a sáros kesztyűm is ott van a verdán.

Link to comment
Megosztás:

Milyenek pontosan? Autó viselkedése változott? Műszakin nem gond? Vagy csak annyi hogy 5 személlyel sem ül meg teljesen?

Valami sport BMW, jóval keményebb a hátulja, néha döcögős úton még túlzottan is, és beleülhetünk akárhányan, nem ül le. Pont ezért tettem alá, meg az utánfutózás miatt. Műszakin nem volt azóta, de szerintem nem gond. Kivülről nem igazán látszik, csak 1-2 centit emel rajta.

Link to comment
Megosztás:

Valami sport BMW, jóval keményebb a hátulja, néha döcögős úton még túlzottan is, és beleülhetünk akárhányan, nem ül le. Pont ezért tettem alá, meg az utánfutózás miatt. Műszakin nem volt azóta, de szerintem nem gond. Kivülről nem igazán látszik, csak 1-2 centit emel rajta.

és ez most pontosan milyen paraméterekkel rendelkező felni és gumi? (csak a viszonyítás miatt) <_<

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Valakinek van ötlete, hogy alufelnihez hol lehetne porvédő kupakot szerezni? Silverline márkájú felnihez szeretnék Opel emblémásat. De nem találok boltot, forgalmazót. Csak használt felniknél látom, hogy valahogy Opel embléma került a közepükre. Arra már rájöttem, hogy felni márkához kell kupakot választani, mert mindegyiknek más a mérete. Színben pedig fekete alapon lévő embléma lenne az ideális.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Valakinek van ötlete, hogy alufelnihez hol lehetne porvédő kupakot szerezni? Silverline márkájú felnihez szeretnék Opel emblémásat. De nem találok boltot, forgalmazót. Csak használt felniknél látom, hogy valahogy Opel embléma került a közepükre. Arra már rájöttem, hogy felni márkához kell kupakot választani, mert mindegyiknek más a mérete. Színben pedig fekete alapon lévő embléma lenne az ideális.

Ez lesz a nehéz ügy.Max gumishoz tudsz elmenni,és tőle kérni,de még ez sem tuti.

Link to comment
Megosztás:

2napja sikerült vennem nyárra 4alufelnit,gumikkal együtt. 15colosak, 195/50es gumikkal. nagyon jól néz ki a kocsin,hátulra feldobtam az egyiket, éppenhogy nem lóg ki a sárvédőből :D egyébként 45ért vettem,70-80%os pirelli gumikkal.

Milyen ET méretűek? Biztos nem ET49!

195/60 (átmérő: 615 mm) helyett 195/50 (átmérő: 576 mm)? Az -39 mm, azaz 6,34%-os eltérés <_<

Link to comment
Megosztás:

2napja sikerült vennem nyárra 4alufelnit,gumikkal együtt. 15colosak, 195/50es gumikkal. nagyon jól néz ki a kocsin,hátulra feldobtam az egyiket, éppenhogy nem lóg ki a sárvédőből <_< egyébként 45ért vettem,70-80%os pirelli gumikkal.

4-6 cm -l lesz kisebb,mint a gyári méret,csalni fog az órád.Nagyon kicsi a /50-.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.