Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

Néha én is elgondolkodok hogy érdemes-e a pénzt a kocsiba ölni, de más meg cigire, piára, kábítóra vagy más hülyeségre költi. Ha napi egy doboz cigit elszívnék, az többe kerülne éves szinten, mint az alufelni garnitúra az új gumikkal. Utóbbinak mégiscsak több értelme és látszata van, nem ? :D

Én nem gondolkodom rajta... <_< Persze csak ésszel, arra mindig figyelek, hogy ne nullázódjunk le. Nyáron műszaki, jövő hónaptól már arra megy a gyüjtés.

Link to comment
Megosztás:

Vettem gumikat. Dunlop SP Sport 5mm mintával 2007-es évj. defekttűrő. 6990/db-ért adták, az ár tükrében nem is rosszak. Most ez van, jövőre meg remélem lesznek újak.

Van ott még ahonnan az jött? <_< Hol vetted? Tapasztalatból is rájöttem, hogy jobb a használt márkás, mint az új kínai, ha már egyszer nem sokat szeretne költeni az ember.

Link to comment
Megosztás:

Van ott még ahonnan az jött? <_< Hol vetted? Tapasztalatból is rájöttem, hogy jobb a használt márkás, mint az új kínai, ha már egyszer nem sokat szeretne költeni az ember.

Tatabányán vettem gumisnál. Tudtommal nincs több, szerencsém volt hogy találtam egy komplett garnitúrát. De nézegess körül a neten. Racing bazár, használtautó.hu, expressz.hu, stb.

Link to comment
Megosztás:

205/45R17 méretben érdekelne nyári gumi "kis pénzért nagy mutatvány" jeligével :D Véleményeket kérnék, hogy ki mire esküszik. Természetesen lehet 15 ezerért is kapni, de annak lehet hogy nagyobb az ára a biztonság szempontjából, viszont 50 ezret se szeretnék egy gumira kiadni.

:) Az "áldozat" (17x7.5" ET35):

http://imuplo.com/75771297619707.jpg http://imuplo.com/6d001297619916.jpg

Az "Aktívan nemi életet élni mégis szűznek maradni" sokkal frappánsabb jelige lenne. :D

Nézz körül itt vagy itt.

A második drágábbnak tűnik (neve ellenére), de "Ha máshol találnak alacsonyabb árat , akkor az ár alá megyünk" <_<

Link to comment
Megosztás:

Megjött a válasz a legolcsobbgumi.eu-tól. Ők 27861 Ft -ért árulják, de találtam olcsóbbat www.gumik.com-on 25731 Ft-ért. És kértem adjanak új árat a szlogenüknek megfelelően, mivel találtam olcsóbbat <_< . Cseh emberke válaszolt:

"Köszönjük a levelet és a gumiabroncsok tudunk olyan áron, 25 729 Ft / db áfával. Ami a gumikat ezen az áron érdekli csak, hogy a rendelés a honlapunkon és a megjegyzés rovatba a megrendelés során, hogy azt az ígéretet ár + a nevem.

Ez az ár lesz, mielőtt a megrendelések automatikusan beállítja, hogy az ígért összeget.

Ezen felül, akkor automatikusan része lesz a sorsolás a díjakat, mint például a verseny autó + haszon élettartam-garancia a gumiabroncsok.

Köszönöm szépen."

És tényleg alá ment! 2Ft-tal :D

Link to comment
Megosztás:

Megjött a válasz a legolcsobbgumi.eu-tól. Ők 27861 Ft -ért árulják, de találtam olcsóbbat www.gumik.com-on 25731 Ft-ért. És kértem adjanak új árat a szlogenüknek megfelelően, mivel találtam olcsóbbat :D . Cseh emberke válaszolt:

"Köszönjük a levelet és a gumiabroncsok tudunk olyan áron, 25 729 Ft / db áfával. Ami a gumikat ezen az áron érdekli csak, hogy a rendelés a honlapunkon és a megjegyzés rovatba a megrendelés során, hogy azt az ígéretet ár + a nevem.

Ez az ár lesz, mielőtt a megrendelések automatikusan beállítja, hogy az ígért összeget.

Ezen felül, akkor automatikusan része lesz a sorsolás a díjakat, mint például a verseny autó + haszon élettartam-garancia a gumiabroncsok.

Köszönöm szépen."

És tényleg alá ment! 2Ft-tal :D

Hát nemtom, én asszem nem vásárolnék egyiktől sem...

Nincs egy magyar cím ahova fordulhatsz ha bajod van, ha valami nem stimmel vagy nem azt kapod amire számítasz akkor buktál. <_<

Link to comment
Megosztás:

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Nem mindig a legolcsóbb(nak tűnő) a legolcsóbb. Pl. garanciális bajt is egyszerűbb intézni egy magyar telephelyű, létező cégnél.

28-ért van pl. Fulda ITT, 2 ezer Ft/db-ért nem vacakolnék ígért összegekkel, meg tört magyarsággal. Ráadásul ez a gumi valószínű komolyabb is, mint a Barum. Ez nem leszólás, csak az én véleményem.

Link to comment
Megosztás:

A Fuldát én is csak ajánlani tudom. 15" méretben ezt használom elöl. Lehet, hogy még nyaralás előtt ilyen fog a hátsók helyett is felkerülni.

De jó tapasztalataim vannak a Vredestein és leányvállalata a Maloya termékeivel. Igaz az előbbiből 4 évszakos és téli, utóbbiból csak téli tapasztalat.

A legolcsobbgumi.eu -t én sem próbáltam, viszont akik próbálták még nem panaszkodtak.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok! Ez gyári Opel felni? Vagy csak opel matrica van rajta? Min volt vajon eredetileg?

Mert ha passzol az gépre, akkor benevezek erre. <_<

Szia, én még nem láttam ilyen Opel felnit és az opel-infos.de sem ismeri, valószínűleg csak a kupakot tették át rá.

Talán ami az autón van az lehet, de abból meg nem sok látszik.

Link to comment
Megosztás:

De mi a jelentősége annak hogy gyári-e vagy sem? Ha passzol (és szvsz miért ne passzolna, hiszen H Astra van mögötte a képen, gondolom azon volt, meg hát az opeles kupak sem véletlen) és tetszik is, nyugodtan megveheted. Ha 4x100-as osztóköre van és 56.5-ös agyátmérője, akkor fel fog menni az autódra.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.