Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

Sziasztok!

Ilyen paraméterű alufelni 185/65 R15 gumival passzol a Vasra?

R15,

7 coll széles

4X100

ET35mm

65mm kerékagy átmérő (ide gondolom kell esztergáltatni közgyűrűket...)

Mekkora is a G agyátmérője?

Köszi a segítséget előre is!

Hali!

Nekem ilyen paraméterű a nyári garnitúrám, csak 16-osban. De a gumim pont váltómérete az általad leírtaknak.

Simán elfér, az előző astrámon gond nélkül használtam. Ezen a mostani verdán kicsit bekoszolt a bal hátsó az ív szélébe, de csak 5 személlyel, és csak azért, mert a lengéscsillapítóm nem ######a. Erre figyelj oda, legjobb lenne felpróbálni, és csapni vele egy próbakört, lehetőleg megpakolva.

Link to comment
Megosztás:

Ez irányár, még nem alkudoztam. Majd ha megyek érte. De már régóta nézem a felniket, és jó állapotút gumival nemigen láttam ennyiért. Ez gumi nélkül ennyi.

Nem sikerült alkudni az árból, de elhoztam. Remélem egy hónap múlva már az autón fogom lefényképezni. Még kell rá gumi.felni.jpg

Link to comment
Megosztás:

205/45R17 méretben érdekelne nyári gumi "kis pénzért nagy mutatvány" jeligével <_< Véleményeket kérnék, hogy ki mire esküszik. Természetesen lehet 15 ezerért is kapni, de annak lehet hogy nagyobb az ára a biztonság szempontjából, viszont 50 ezret se szeretnék egy gumira kiadni.

:D Az "áldozat" (17x7.5" ET35):

75771297619707.jpg6d001297619916.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ha tud valaki ötvenért ilyet, nyugodtan linkelje be. Mert én csak százért láttam eddig... <_<

Ötvenért nincs, 70 és 110 között szoktak ezek menni, állapottól függően és hogy van-e rajtuk gumi vagy nincs.

Hetvenért a padkázott és/vagy gumi nélküli/kopott gumis garnitúra van, 110-ért pedig a nagyon szép/gyári állapot, szinte új gumikkal.

Link to comment
Megosztás:

Ötvenért nincs, 70 és 110 között szoktak ezek menni, állapottól függően és hogy van-e rajtuk gumi vagy nincs.

Hetvenért a padkázott és/vagy gumi nélküli/kopott gumis garnitúra van, 110-ért pedig a nagyon szép/gyári állapot, szinte új gumikkal.

Akkor végülis nem vette drágán,nem? :D Énmánnemtom! <_<

Link to comment
Megosztás:

Szerintem drágán vette,itt is kínált valaki 75-ért a fórumon gumikkal,nem is rosszakkal.

De a 75ezres gumis meg lehet, hogy meg van ütve, görgőztetés teljes garnitúrára kapásból +20ezer. De szerintem mindegy is... ő eldöntötte, hogy neki megéri annyiért, megszerezte, örül neki és ez a lényeg.

Link to comment
Megosztás:

De a 75ezres gumis meg lehet, hogy meg van ütve, görgőztetés teljes garnitúrára kapásból +20ezer. De szerintem mindegy is... ő eldöntötte, hogy neki megéri annyiért, megszerezte, örül neki és ez a lényeg.

Így van,én sem fikázom,távol álljon tőlem,szép,jó.Használja sokáig!!!!

Link to comment
Megosztás:

205/45R17 méretben érdekelne nyári gumi "kis pénzért nagy mutatvány" jeligével <_< Véleményeket kérnék, hogy ki mire esküszik. Természetesen lehet 15 ezerért is kapni, de annak lehet hogy nagyobb az ára a biztonság szempontjából, viszont 50 ezret se szeretnék egy gumira kiadni.

:D Az "áldozat" (17x7.5" ET35):

Ha ujat akarsz, akkor Uniroyal Rainsport. Elég jo a teszteredmenye, egy angol, v nemet oldalon lehet megtalalni. Nekem Rainexpert van, de azzal is meg vagyok elegedve. Bar, nem 15k kategoria... :D

Link to comment
Megosztás:

205/45R17 méretben érdekelne nyári gumi "kis pénzért nagy mutatvány" jeligével <_< Véleményeket kérnék, hogy ki mire esküszik. Természetesen lehet 15 ezerért is kapni, de annak lehet hogy nagyobb az ára a biztonság szempontjából, viszont 50 ezret se szeretnék egy gumira kiadni.

:D Az "áldozat" (17x7.5" ET35):

http://imuplo.com/75771297619707.jpg http://imuplo.com/6d001297619916.jpg

Ugyan ebben a cipőben járok én is. :D Kínai gumik vannak 15-körül, Barum olyan 22-táján. Nekem volt Barum Bravuris a Calibrán, semmi rossz tapasztalatom nincs vele. Talán esőben jobban csúszik mint a drágábbak, de nagyon ritkán kell esőben mennem szerencsére. Nézegetem a használtakat is, lehet az lesz egy szezonra, jövőre meg spórolok valami jobbra.

Link to comment
Megosztás:

Ugyan ebben a cipőben járok én is. :D Kínai gumik vannak 15-körül, Barum olyan 22-táján. Nekem volt Barum Bravuris a Calibrán, semmi rossz tapasztalatom nincs vele. Talán esőben jobban csúszik mint a drágábbak, de nagyon ritkán kell esőben mennem szerencsére. Nézegetem a használtakat is, lehet az lesz egy szezonra, jövőre meg spórolok valami jobbra.

Ja, a Barum inkább 30, amire emlékeztem, az tavalyi akció volt. <_<

Link to comment
Megosztás:

Ugyan ebben a cipőben járok én is. <_< Kínai gumik vannak 15-körül, Barum olyan 22-táján. Nekem volt Barum Bravuris a Calibrán, semmi rossz tapasztalatom nincs vele. Talán esőben jobban csúszik mint a drágábbak, de nagyon ritkán kell esőben mennem szerencsére. Nézegetem a használtakat is, lehet az lesz egy szezonra, jövőre meg spórolok valami jobbra.

Kumho Ecsta LE Sport KU39. Ez a gumi is elég jó minősítést kapott, 31-ezer az ára.

Link to comment
Megosztás:

205/45R17 méretben érdekelne nyári gumi "kis pénzért nagy mutatvány" jeligével <_< Véleményeket kérnék, hogy ki mire esküszik. Természetesen lehet 15 ezerért is kapni, de annak lehet hogy nagyobb az ára a biztonság szempontjából, viszont 50 ezret se szeretnék egy gumira kiadni.

Pirelli P Zero Nero-t találtam 34-ért. Nem kínai gumi kategória.

Link to comment
Megosztás:

Jaja, de ha igazán szép autót akar az ember, az pénzbe kerül. Én erre spórolok, más költséges hobbim nincs. <_<

Néha én is elgondolkodok hogy érdemes-e a pénzt a kocsiba ölni, de más meg cigire, piára, kábítóra vagy más hülyeségre költi. Ha napi egy doboz cigit elszívnék, az többe kerülne éves szinten, mint az alufelni garnitúra az új gumikkal. Utóbbinak mégiscsak több értelme és látszata van, nem ? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.