Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

Akkor még egy vélemény, csak hogy összezavarjalak titeket: sztem meg ma már egyetlen lemezfelni se néz ki jól, sem dísztárcsával sem anélkül. Esetleg egy harmincéves veteránnál más a helyzet, de én még a téli autómra is alufelnit raktam mert nem tudtam elviselni a lemezfelni látványát...

De gonosz vagy :lol:

thumb-F228_4D4EE33D.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ez tiszta sor, de tartsunk két garnitúra alufelnit? Az már kissé luxus, nem?

A gyári alufelni erre a célra tökéletes... :lol:

Úgyértem a tuning első lépése sokaknál az hogy vesznek egy garnitúra szép alufelnit gumival az autó alá nyárra, télen meg lemezfelnit vagy az autó eredeti alufelnijét használják. Ha eredetileg lemezfelnivel is jött ki az autó a szalonból, egy garnitúra 15"-os gyári Opel alufelni ma már nem olyan drága szvsz, és csak egyszer kell beruházni...

Nekem amúgy muszáj a két garnitúra kerék, különben az egyik autóm mindig bakon állna... :D

Link to comment
Megosztás:

A gyári alufelni erre a célra tökéletes... :D

Úgyértem a tuning első lépése sokaknál az hogy vesznek egy garnitúra szép alufelnit gumival az autó alá nyárra, télen meg lemezfelnit vagy az autó eredeti alufelnijét használják. Ha eredetileg lemezfelnivel is jött ki az autó a szalonból, egy garnitúra 15"-os gyári Opel alufelni ma már nem olyan drága szvsz, és csak egyszer kell beruházni...

Nekem amúgy muszáj a két garnitúra kerék, különben az egyik autóm mindig bakon állna... B)

Yes! Úgy néz ki, a héten lesz nekem is egy garn. Coupe Turbo felnim. A gyári 15-ös meg mehet télre. Nem iszom, nem dohányzom, nem kávézom, valamire kell költeni! :lol:

Link to comment
Megosztás:

80 ezer. De nem ám elviszitek! :lol:

Az csak akkor jó ár ha ennyiért gumi is van rajta, gumi nélkül drága.

Nem tudom elvinni előled mert nekem először el kéne passzolnom a gyári 16"-os garnitúrámat, csak utána jöhetne a 17"-es. Valami értékegyeztetős cserés megoldásnak örülnék igazán.

Link to comment
Megosztás:

Az csak akkor jó ár ha ennyiért gumi is van rajta, gumi nélkül drága.

Nem tudom elvinni előled mert nekem először el kéne passzolnom a gyári 16"-os garnitúrámat, csak utána jöhetne a 17"-es. Valami értékegyeztetős cserés megoldásnak örülnék igazán.

Ez irányár, még nem alkudoztam. Majd ha megyek érte. De már régóta nézem a felniket, és jó állapotút gumival nemigen láttam ennyiért. Ez gumi nélkül ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ilyen paraméterű alufelni 185/65 R15 gumival passzol a Vasra?

R15,

7 coll széles

4X100

ET35mm

65mm kerékagy átmérő (ide gondolom kell esztergáltatni közgyűrűket...)

Mekkora is a G agyátmérője?

Köszi a segítséget előre is!

Az agyátmérő az 56,6.

Elsőre jónak hangzik,de majd felrakva elválik <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.