Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

ezt a dísztárcsát néztem ki télére nyáron meg alufelni. Nekem tetszik.

Ha télen nem akarod használni az alut, ennél a felninek látszó dísztárcsánál már az is jobb, ha az acélfelnidet lefested kalapácslakkal, vagy valami felnifestékkel. Menne a kocsi színéhez is.

Nekem nem jönnek be az "olyan, mintha"-megoldások. Nagyon olcsónak hat. (Szerintem...)

Link to comment
Megosztás:

Pont ezt akartam írni!

Ha telibe tárcsa, mint pl a gyári. az jó.

De ha a fele alatt kilátszik a felni, az gáz!

Őszintén szólva számomra nem ez a tárcsa lesz az autó legcsúnyább pontja, hanem a hátsó lámpatestek. Szerintem Juliené is idegenül hat.

gáz nem gáz azt rakom fel! Télére nem jó? A sima fekete acélfelni az gáz.

Zachi köszi de erről nem kértem véleményt, mármint a hátsó lámpákról. Nekem tetszik és szerintem jobb mint a gyári. Nekem még a gyári sötétített tetszik ezen kívül. A juliené is tetszik szerintem nagyon jól néz ki az is. Ja el ne felejtsétek még a fóliázást is. Az is ronda igaz? Persze, hogy az. Akármit mutatok az minden sz..r. Dehát ízlések és pofonok. :lol:

Link to comment
Megosztás:

gáz nem gáz azt rakom fel! Télére nem jó? A sima fekete acélfelni az gáz.

Zachi köszi de erről nem kértem véleményt, mármint a hátsó lámpákról. Nekem tetszik és szerintem jobb mint a gyári. Nekem még a gyári sötétített tetszik ezen kívül. A juliené is tetszik szerintem nagyon jól néz ki az is. Ja el ne felejtsétek még a fóliázást is. Az is ronda igaz? Persze, hogy az. Akármit mutatok az minden sz..r. Dehát ízlések és pofonok. :lol:

Nem szar,csak nekünk(nekem),nem tetszik,de ez EGYÉNI VÉLEMÉNY!Felőlem csinálhatsz belőle olyan szép indiai taxifeelinget,ha szereted a csicsát :D

Link to comment
Megosztás:

Ez rendben van. Ha nekem tetszik akkor is fel fogom rakni. Egyéni vélemény. Nekem is lenne biztosan olyan dolog amelyik nem tetszik a tiéd vagy akár a jóska pista autóján. :lol: Nekem pl. csak ebben a színben meg feketében tetszik az astra a többi szín számomra komolytalan. Meg a jel nélküli hűtőrács.Sima feketében az sem tetszik. valakinek meg az jön be.. Na hát ilyen ez. :D

Link to comment
Megosztás:

Ez rendben van. Ha nekem tetszik akkor is fel fogom rakni. Egyéni vélemény. Nekem is lenne biztosan olyan dolog amelyik nem tetszik a tiéd vagy akár a jóska pista autóján. :D Nekem pl. csak ebben a színben meg feketében tetszik az astra a többi szín számomra komolytalan. Meg a jel nélküli hűtőrács.Sima feketében az sem tetszik. valakinek meg az jön be.. Na hát ilyen ez. B)

Ízlések és pofonok :lol: :D Harag nincs!!!

Link to comment
Megosztás:

gáz nem gáz azt rakom fel! Télére nem jó? A sima fekete acélfelni az gáz.

Zachi köszi de erről nem kértem véleményt, mármint a hátsó lámpákról. Nekem tetszik és szerintem jobb mint a gyári. Nekem még a gyári sötétített tetszik ezen kívül. A juliené is tetszik szerintem nagyon jól néz ki az is. Ja el ne felejtsétek még a fóliázást is. Az is ronda igaz? Persze, hogy az. Akármit mutatok az minden sz..r. Dehát ízlések és pofonok. :lol:

A világért sem akartunk belegázolni a lelki világodba, csupán a véleményünket fejtettük ki.

Természetes, hogy más-más az ízlésünk, de ez így van jól. Ha mindenkinek ugyanaz tetszene, lenne egy csomó egyforma verda. Az lenne csak a siralmas. Mi itt kifejtjük a nézetünket, oszt mindenki csinálja úgy, ahogy gondolja.

Link to comment
Megosztás:

A világért sem akartunk belegázolni a lelki világodba, csupán a véleményünket fejtettük ki.

Természetes, hogy más-más az ízlésünk, de ez így van jól. Ha mindenkinek ugyanaz tetszene, lenne egy csomó egyforma verda. Az lenne csak a siralmas. Mi itt kifejtjük a nézetünket, oszt mindenki csinálja úgy, ahogy gondolja.

Nem gázoltatok bele! :D Még én sem tudom, hogy fog kinézni rajta csak valamelyik nap láttam egy astrán és nekem tetszett. Igen az valóban nem esztétikus, hogy látszik alatta az acélfelni de nem is az a lényeg. Na majd kiderül.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jó megoldás lehet még a felnicsík.Én már filóztam ezen.

Bocs,hogy nem Opelos a kép ,de ez volt hirtelen!

Itt ugyan alufelnivel van,de acéllal is hasonló lehet:

http://www.carstyling.hu/pic/news/news_20100216102733.jpg

Ezen valóban jól néz ki a felnicsík, de egy lemezfelnin, amin /60-as, vagy magasabb gumi van, azért nem ilyen. De a sima feketénél biztos jobb.

Link to comment
Megosztás:

Akkor még egy vélemény, csak hogy összezavarjalak titeket: sztem meg ma már egyetlen lemezfelni se néz ki jól, sem dísztárcsával sem anélkül. Esetleg egy harmincéves veteránnál más a helyzet, de én még a téli autómra is alufelnit raktam mert nem tudtam elviselni a lemezfelni látványát...

Link to comment
Megosztás:

Akkor még egy vélemény, csak hogy összezavarjalak titeket: sztem meg ma már egyetlen lemezfelni se néz ki jól, sem dísztárcsával sem anélkül. Esetleg egy harmincéves veteránnál más a helyzet, de én még a téli autómra is alufelnit raktam mert nem tudtam elviselni a lemezfelni látványát...

Ez tiszta sor, de tartsunk két garnitúra alufelnit? Az már kissé luxus, nem?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.