Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

Létezik Astrára 10 ágú felni, olyan ahol az 5 küllő mind dupla. Nem sikerült beillesztenem a képeket. Tudja vki mi a neve? Ilyet szeretnék, ha van 15x6Jösbe, 4 csavaros, ET49 jó állapotban valakinek. Köszi

Namost kétféle 10küllős alu is volt gyárilag Astrákhoz, egy NW6, illetve egy PG0 kódnevű (a képen fentről lefelé). Az ET számukat nem tudom, de mindkettő létezik 4 és 5 csavarosban is, viszont rossz hír hogy mindkettő 16"-os, egész pontosan 16x6" méretűek:

96776-20100925-204Rbs.jpg

96777-20100925-G0dNMz.jpg

Az elsőt a "Sport" felszereltséghez adták, a többihez opcióban rendelhető volt, a második pedig úgyszintén a "Sport" és a "Selection Sportive" (valószínűleg csak Németországban) felszereltségekhez járt szériában, a többihez rendelni lehetett, kivéve az NJoy-t, mert ahhoz ez a felni kívánságra sem volt elérhető.

Link to comment
Megosztás:

Namost kétféle 10küllős alu is volt gyárilag Astrákhoz, egy NW6, illetve egy PG0 kódnevű (a képen fentről lefelé). Az ET számukat nem tudom, de mindkettő létezik 4 és 5 csavarosban is, viszont rossz hír hogy mindkettő 16"-os, egész pontosan 16x6" méretűek

Az elsőt a "Sport" felszereltséghez adták, a többihez opcióban rendelhető volt, a második pedig úgyszintén a "Sport" és a "Selection Sportive" (valószínűleg csak Németországban) felszereltségekhez járt szériában, a többihez rendelni lehetett, kivéve az NJoy-t, mert ahhoz ez a felni kívánságra sem volt elérhető.

Köszi, nagyon vágod! Akkor sajna felejtős, mert nekem 15ös kell, jobb azokon az utakon amerre én megfordulok.... Vagy nézek vmi aftermarketest, ami hasonlít. Láttam 15ös gyárit 7 küllősben, az is teccik, csak szolidabb mint emez.

Link to comment
Megosztás:

Namost kétféle 10küllős alu is volt gyárilag Astrákhoz, egy NW6, illetve egy PG0 kódnevű (a képen fentről lefelé). Az ET számukat nem tudom, de mindkettő létezik 4 és 5 csavarosban is, viszont rossz hír hogy mindkettő 16"-os, egész pontosan 16x6" méretűek:

Az elsőt a "Sport" felszereltséghez adták, a többihez opcióban rendelhető volt, a második pedig úgyszintén a "Sport" és a "Selection Sportive" (valószínűleg csak Németországban) felszereltségekhez járt szériában, a többihez rendelni lehetett, kivéve az NJoy-t, mert ahhoz ez a felni kívánságra sem volt elérhető.

Ezeket melyik modellekre szerelték?

Mert nekem gyári G-van raja az nem ilyen.

Link to comment
Megosztás:

Létezik Astrára 10 ágú felni, olyan ahol az 5 küllő mind dupla. Nem sikerült beillesztenem a képeket. Tudja vki mi a neve? Ilyet szeretnék, ha van 15x6Jösbe, 4 csavaros, ET49 jó állapotban valakinek. Köszi

Erre gondoltál?

http://cgi.ebay.co.uk/2001-VAUXHALL-ASTRA-...=item3cb105c6dd

Nekem is bejövős, létezik elvileg 4x100-asban is. Túrd a netet! :)

Link to comment
Megosztás:

Kösz. Na ez olyan és ezek szerint létezik 15ös. De gyanús a hirdetés, a 15ös a drága, a 16os olcsóbb? He?

4x60000et nem tudok rászánni, de akkor biztos lesz használt is belőle....

Ha meg is veszed, télre nem ajánlott felrakni, mert megcsípheti a sólé, meg a jégborda, stb. :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Szerintetek az Astra G NJoy modellekhez adott gyári alufelni alkalmas lehet téli használatra mindenféle károsodás nélkül? Van egy-két apró karc rajta, látszik hogy szinterezve van az ezüst festés alatt. Van külön nyárigumi garnitúrám, és ha bírja ez a felni a téli viszontagságokat nem szívesen adnék külön pénzt acélfelnire.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Szerintetek az Astra G NJoy modellekhez adott gyári alufelni alkalmas lehet téli használatra mindenféle károsodás nélkül? Van egy-két apró karc rajta, látszik hogy szinterezve van az ezüst festés alatt. Van külön nyárigumi garnitúrám, és ha bírja ez a felni a téli viszontagságokat nem szívesen adnék külön pénzt acélfelnire.

Szerintem a sólé nem egészséges egy alufelninek (mondjuk a vasnak se, de az olcsóbb :D ). Bár ha (ritkán közlekedsz és) minden út után van időd lemosni a sólét akkor nem tesz kárt benne. :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Szerintetek az Astra G NJoy modellekhez adott gyári alufelni alkalmas lehet téli használatra mindenféle károsodás nélkül? Van egy-két apró karc rajta, látszik hogy szinterezve van az ezüst festés alatt. Van külön nyárigumi garnitúrám, és ha bírja ez a felni a téli viszontagságokat nem szívesen adnék külön pénzt acélfelnire.

Ne már! :)

Inkább gyötröd a téli és a nyári garnitúrát a fel és leszereléssel? Négy acélfelni megvan 2 sz@r kínai gumi árából!

És még külön csavarkészlet sem kell.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.