Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

Sziasztok!

Üdvözlök Mindenkit, új vagyok ezen a fórumon! Lenne egy kérdésem, remélem valaki tud majd segíteni. Téli gumit szeretnék venni október körül a G-s Astramhoz. Lemezfelniket is vennem kell, és szeretném kérdezni, hogy a colban mit ajánlanátok? 14 vagy 15 colos felnit? Télre melyik a jobb? Vagy mindegy? valamint gumiban melyik a jobb? A szélesebb vagy a vékonyabb? Úgy hallottam, hogy a hóban jobb a vékonyabb gumi a hó miatt. Az autót leginkább a városban használom, vidékre nagyon ritkán járok, szóval általában sózott utakon használom, de városon belül azért a hajnali órákban előfordul a még le nem tisztított út...<_<

Köszi a tanácsokat előre is!

Egyébként aki bízik az ADAC tesztjeiben, szeptember 23-án teszik közzé az idei szezonra szóló téligumi tesztjüket.

Link to comment
Megosztás:

Úgy látom, hogy téliben egyértelműen a 185/65/R15 győzött! <_< Köszi szépen mindenkinek a tanácsokat. Még valami... a startgumi.hu-ban meg lehet bízni? ismeri vki? Ott van olyan, hogy téli gumi acél felnire szerelve, tehát eleve így küldik házhoz.

Link to comment
Megosztás:

Úgy látom, hogy téliben egyértelműen a 185/65/R15 győzött! <_< Köszi szépen mindenkinek a tanácsokat. Még valami... a startgumi.hu-ban meg lehet bízni? ismeri vki? Ott van olyan, hogy téli gumi acél felnire szerelve, tehát eleve így küldik házhoz.

Két ismerősöm is vásárolt már ott, minden rendben volt.

Link to comment
Megosztás:

Úgy látom, hogy téliben egyértelműen a 185/65/R15 győzött! <_< Köszi szépen mindenkinek a tanácsokat. Még valami... a startgumi.hu-ban meg lehet bízni? ismeri vki? Ott van olyan, hogy téli gumi acél felnire szerelve, tehát eleve így küldik házhoz.

Többször vásároltam már tőlük,mindig minden rendben volt.Bp-n aránylag ők elfogadható árakkal dolgoznak.Annyi hogy a gumikat az üzletben fizeted és ki kell menned érte a raktárba újpest szélére.De lehet arra is van lehetőség hogy behozzák neked.Náluk tudsz venni komplett szerelt kereket is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.