Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

Azt hiszem, én nem várom tovább a jobb időt, ezek a délutáni 18 C-ok már nem tesznek jót a téliguminak, holnap csere nyárira...

Jól teszed,már a múlt hétvégén feldobáltam én is.Amikor a nejem meglátta rögtön mondta,hogy hát így azért máskép néz ki.

Link to comment
Megosztás:

Ez most engem is érdekel, bejött ez a jó idő, kellene visszatenni nyárigumit, mi?

Én nem értek a lovakhoz csak azt tudom,hogy a kolega a megane-on nem cserél gumit kb 2-3 éve

Folyamatosan téli van rajta,és évi 30e megy ,és láss csodát még mindig jó....tapad télen-nyáron.

Ő azt mondta ,hogy nem hajlandó évi 10e-12e adni gumicserért .

Link to comment
Megosztás:

Én nem értek a lovakhoz csak azt tudom,hogy a kolega a megane-on nem cserél gumit kb 2-3 éve

Folyamatosan téli van rajta,és évi 30e megy ,és láss csodát még mindig jó....tapad télen-nyáron.

Ő azt mondta ,hogy nem hajlandó évi 10e-12e adni gumicserért .

Én sem értek a lovakhoz..., de a nyári 30 fokban az aszfalt is elég forró... Szóval, a téligumi silica-adalékát azért megperzselheti, felkeményedik a futófelület, túlhevülhet a gumi...

Aztán létezik cserefelni is, amire csak egyszer kell felrakni a gumit, aztán több szezonon át csak komplett kerék le, majd komplett kerék fel. Így már nem olyan költséges a dolog - hoszabb távon.

Persze, mindenki ahhoz a bokorhoz köti a lovát, amelyikhez akarja... :)

Link to comment
Megosztás:

Én sem értek a lovakhoz..., de a nyári 30 fokban az aszfalt is elég forró... Szóval, a téligumi silica-adalékát azért megperzselheti, felkeményedik a futófelület, túlhevülhet a gumi...

Aztán létezik cserefelni is, amire csak egyszer kell felrakni a gumit, aztán több szezonon át csak komplett kerék le, majd komplett kerék fel. Így már nem olyan költséges a dolog - hoszabb távon.

Persze, mindenki ahhoz a bokorhoz köti a lovát, amelyikhez akarja... :D

Én nem értek hozzá,csak írtam hogy van ilyen is.

Csak azt a lovat NE a HUGYOSBOKORHOZ kössék :)

Link to comment
Megosztás:

Én nem értek a lovakhoz csak azt tudom,hogy a kolega a megane-on nem cserél gumit kb 2-3 éve

Folyamatosan téli van rajta,és évi 30e megy ,és láss csodát még mindig jó....tapad télen-nyáron.

Ő azt mondta ,hogy nem hajlandó évi 10e-12e adni gumicserért .

Legyen az ő baja,hogy nem cserél gumit.Akinek van téli is meg nyári is az meg szépen

cserélgesse az időjárásnak megfelelően!

Nekem egyszer volt fenn Clio-n téli gumi nyáron,(mert azzal vettem Svájcból)az

annyira búgott,hogy rendesen zavaró volt vezetés közben.

Link to comment
Megosztás:

Én sem értek a lovakhoz..., de a nyári 30 fokban az aszfalt is elég forró... Szóval, a téligumi silica-adalékát azért megperzselheti, felkeményedik a futófelület...

Én elég sokat közlekedtem nyáron téli gumival (nem saját jószántamból, hanem jólelkű előző főnökömnek hála), úgyhogy van ebben tapasztalatom, és azt kell hogy mondjam hogy mivel a téli gumi amúgyis puhább anyagból van, nem hogy felkeményedne a futófelület, hanem még jobban fellágyul, már-már kenődik a nyári melegben, ami miatt egyrészt gyorsabban kopik, másrészt meg érezhetően megnő a fékút és csökken a tapadás.

Link to comment
Megosztás:

na ilyen nincs...egy téli gumi sem megy 70-90ekm-t..épp azért mert puhább, ebben az esetben ha ennyit megy akkor évente kb gumi csere, mert nyáron elkopik a téli...az pedig hogyaz ő baja, nem osztom..a téli gumi télre való..1x kellene neki csak vészfékezni és kiderűlne hogy vászonig lemegy és még a kocsit összerongyolta..nem csak a magáét..ez aztán a spórolás... :)

Én nem értek a lovakhoz csak azt tudom,hogy a kolega a megane-on nem cserél gumit kb 2-3 éve

Folyamatosan téli van rajta,és évi 30e megy ,és láss csodát még mindig jó....tapad télen-nyáron.

Ő azt mondta ,hogy nem hajlandó évi 10e-12e adni gumicserért .

Link to comment
Megosztás:

Én sem értek a lovakhoz..., de a nyári 30 fokban az aszfalt is elég forró... Szóval, a téligumi silica-adalékát azért megperzselheti, felkeményedik a futófelület, túlhevülhet a gumi...

Aztán létezik cserefelni is, amire csak egyszer kell felrakni a gumit, aztán több szezonon át csak komplett kerék le, majd komplett kerék fel. Így már nem olyan költséges a dolog - hoszabb távon.

Persze, mindenki ahhoz a bokorhoz köti a lovát, amelyikhez akarja... :)

A számításba bele kell azért venni,hogy néha nemárt centíroztatni is. Az is pénz. A gumicserekor meg ez benne van az árban.

Mondjuk és két okból tartok komplett kerék+gumi garnitúrát:

- nem kell sorban állni, amikor leesik a hó és mindenki rohan a gumishoz (akkor cserélem, amikor olyan kedvem van, amikor meg olyan, akkor elviszem centiroztatni)

- a gumiknak azért nem tesz jót az állandó le-fel szerelgetés

Abban nem vagyok biztos, hogy olcsóbb. De drágábbnak tuti nem drágább.

Link to comment
Megosztás:

Én elég sokat közlekedtem nyáron téli gumival (nem saját jószántamból, hanem jólelkű előző főnökömnek hála), úgyhogy van ebben tapasztalatom, és azt kell hogy mondjam hogy mivel a téli gumi amúgyis puhább anyagból van, nem hogy felkeményedne a futófelület, hanem még jobban fellágyul, már-már kenődik a nyári melegben, ami miatt egyrészt gyorsabban kopik, másrészt meg érezhetően megnő a fékút és csökken a tapadás.

Valóban, először fellágyul, én arra utaltam, ha mondjuk ilyen állapotban kap egy hosszú terhelt autópálya-menetet, akkor meg is tud égni és onnantól rideg, morzsolódó lesz a futófelület.

Egyébként én azokat nem tudom megérteni, akik a gumival trükköznek: a jó tapadás az egyik legfontosabb dolog az autó körül... (de a drága hifi-re, meg a csilli-villi felnire azért van pénz... :) )

Link to comment
Megosztás:

A számításba bele kell azért venni,hogy néha nemárt centíroztatni is. Az is pénz. A gumicserekor meg ez benne van az árban.

Mondjuk és két okból tartok komplett kerék+gumi garnitúrát:

- nem kell sorban állni, amikor leesik a hó és mindenki rohan a gumishoz (akkor cserélem, amikor olyan kedvem van, amikor meg olyan, akkor elviszem centiroztatni)

- a gumiknak azért nem tesz jót az állandó le-fel szerelgetés

Abban nem vagyok biztos, hogy olcsóbb. De drágábbnak tuti nem drágább.

Én is magam cserélem és 2 évente viszem centiroztatni. Nem megyek extrém sokat, sztem elég 2 évente, hisz fél évet használok egy garnitúrát...

Link to comment
Megosztás:

Én elég sokat közlekedtem nyáron téli gumival (nem saját jószántamból, hanem jólelkű előző főnökömnek hála), úgyhogy van ebben tapasztalatom, és azt kell hogy mondjam hogy mivel a téli gumi amúgyis puhább anyagból van, nem hogy felkeményedne a futófelület, hanem még jobban fellágyul, már-már kenődik a nyári melegben, ami miatt egyrészt gyorsabban kopik, másrészt meg érezhetően megnő a fékút és csökken a tapadás.

És jön a következő tél, amikor is a tapadás közelít a nullához. Nem irigyellek a helyzetért.

Link to comment
Megosztás:

És jön a következő tél, amikor is a tapadás közelít a nullához. Nem irigyellek a helyzetért.

Én sem irigyeltem akkori önmagam, de hálistennek ez már a múlt. Azóta máshol dolgozom, és itt meg annyit megyek hogy minden szezonnak vadonatúj garnitúrával vágok neki, ráadáaul nem is a legolcsóbb márkával: télen Michelin, nyáron Pirelli a választék.

Link to comment
Megosztás:

Csak nem? mennyiért adja? nekem az a pókhálós mintázatú is tetszett, olyat majdnem vettem az F-re. Azért a padkákra majd vigyázz!

195/60-nál inkább a gumi kap...ezért is jobb ez a méret... :)

Az enyém eddig egy nyarat elment kocc nélkűl...előtte volt szintereztetve...rendesen csillog-villog a napon..egyébként árnyékban pedig egyáltalán nem feltünő... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.