Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

Lassan, de legalább halad a téli felni projekt. Már a homokfúvás kész, és a festőhöz le vannak adva.

Kb 1 héten belül megvan, és utána mehetek a gumishoz! :)

20150604_215657_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
20150604_215934_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
20150604_220251_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Link to comment
Megosztás:

Bocsiii???????? mennyire fapados a Ta neked? Én csak rugon gondolkodok,de régebbi tapasztalatból hiába teszek be 30 mm ultetot,nem fog annyit lemenni..

Hogy érted hogy mennyire fapados? Kemény, amilyen egy ültetésnek lennie kell, de azért még rugózik, ha keveset is. Nincs nagyon összehasonlítási alapom, az előző autómban fix FK volt, az is hasonlóan kemény volt.

Link to comment
Megosztás:

Hogy érted hogy mennyire fapados? Kemény, amilyen egy ültetésnek lennie kell, de azért még rugózik, ha keveset is. Nincs nagyon összehasonlítási alapom, az előző autómban fix FK volt, az is hasonlóan kemény volt.

A legtöbb embernél azért kiverné a biztosítékot, főleg, hogy néhányuknak már a gyári rugóval is ráz... ;-)
Link to comment
Megosztás:

Alex75, on 16 Jul 2015 - 8:47 PM, said:

A legtöbb embernél azért kiverné a biztosítékot, főleg, hogy néhányuknak már a gyári rugóval is ráz... ;-)

Én sem kívánom már a sportfutóművet, viszont esztétikailag még mindig tetszik. Aki napi szinten használja az autót, annak egy idő után elege lesz a pattogásból.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma vettem egy G Astrát 2004 5-ajtós 1.4, még csak ismerkedem a kocsival, azt szeretném kérdezni hogy mi a gyári gumimérete a kocsinak?

Téli gumi van rajta, és kellene nyárit néznem rá, a téli:185/65 R15 nem tudom hogy ez a gyári méret, vagy sem?

Télinek teljesen jó, ez a gyári méret. Nyáriban is veheted ezt a méretet, de szerintem a 195/60R15 jobb választás (ez is gyári méret).

Módosítva : gezoli
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma vettem egy G Astrát 2004 5-ajtós 1.4, még csak ismerkedem a kocsival, azt szeretném kérdezni hogy mi a gyári gumimérete a kocsinak?

Téli gumi van rajta, és kellene nyárit néznem rá, a téli:185/65 R15 nem tudom hogy ez a gyári méret, vagy sem?

Szia.

Igen a 185/65 R15 a gyári méret!

Szerelhető váltóméretek:

195/60 R15

205/45 R17

205/50 R16

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Gumiabroncs Kis és Nagykerrel foglalkozunk.

Nyári,Téli új és használt gumiabroncs jóval ár alatti értékesítésével közvetlen a nagykerből!

Minden méretben és fajtában!

Kedves Tibi!

Már nem aktuális, csak merő kíváncsiságból: mennyi nálatok a Michelin CrossClimate 205/50 R17 méretben?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.