Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Küldjetek képeket!!!


dea191

Recommended Posts

  • Hozzászólások 330
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Népszerű hozzászólások

straega

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Húúú :lol: ez annyira retróóóó - nyávogná a szőke B)

Nagyon fílinges! ;)

Otthon nekünk is van vagy húsz albumunk a találkozókról (családról vagy négy - az arányok kedvéért), és néha tök jó végignézni :) az hagyján, hogy én eleinte összekevertem a manta találkozókat egy ötcsillagos szállodában történő all inclusive ellátással (ahol ennek megfelelően öltöztem), de olyan dolgokra voltam büszke, amit ma már meg sem említenék :) például amiért akkoriban meg voltam őrülve, hogy milyen állatul néz ki (kis gsi szárnyacska, nagylámpa stb.,) amik együtt akkoriban elmentek, de ma már nem neveznénk extrának - sőt, szóra sem méltatnénk :D

És az is érdekes, hogy mennyi év belemegy egy embernek, mire megtalálja végre, azt a dizájnt, ahogy látni akarja az autóját - és utánna mennyire nem változtat rajta semmit, ert onnantól az az etalon :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mutass szép új opelt.. :huh: :lol: :lol:

Az ízlésről lehet ugyan vitatkozni, de nem érdemes. Viszont ez az autó még csak nem is harmonikus. Nekem sehogy sem passzolnak össze például a kör alakú ködlámpák a húzott szemű főfényszóróval vagy a masszívan szögletes töltőlevegőhűtővel.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.