Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ascona


gabo007

Recommended Posts

jujj de jó volt ma menni a kabrioval..bár nem fekszi annyira az utat :mellow:

csak hogy pörögjön a topic :unsure:

Na, mi van az Ascona Clubbal?

Érdeklődnek erősen? Akik ott voltak tegnap rendes srácoknak tűntek... nem dr.Nick típusok... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 2,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Na, mi van az Ascona Clubbal?

Érdeklődnek erősen? Akik ott voltak tegnap rendes srácoknak tűntek... nem dr.Nick típusok... :rolleyes:

nekem is szimpatikusok voltak...

és mint megtudtam az egyik MOTE tag -egy bőrtetős 4 ajtóssal.... végre nem csak én vagyok C asconás a klubban :mellow:

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

30241392.jpg

30241417.jpg

egész jó ez a 2 kép :rolleyes: csak nagyon magas a kocsi :unsure:

jó szolgálatott tett Debrecenbe meg vissza, a C20NE is nagyon jó -most mentem vele ótópályán elöször- sokkal jobban megy mint a 16SH...

gondolkoztam h mégis kéne venni bele ülést meg stb...na még meglátom mi lesz :mellow:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

sikerült ma túrni az asconához gyári díszléceket -körbe. találtam még belső kilincset is és az egész volt 500 FT :rolleyes:

felrakva nem tudom hogy lesznek a díszlécek, az ajtón kéne lenni vmilyen kis "füleknek" amire rá lehet rakni...erre majd ki kell találni vmit

Link to comment
Megosztás:

sikerült ma túrni az asconához gyári díszléceket -körbe. találtam még belső kilincset is és az egész volt 500 FT :D

felrakva nem tudom hogy lesznek a díszlécek, az ajtón kéne lenni vmilyen kis "füleknek" amire rá lehet rakni...erre majd ki kell találni vmit

Szépítsd csak az autót,hogy mire elköltözünk szép legyen,és nekem már csak keveset kelljen ráköltenem :rolleyes: :P :lol: ;) .Szerintem nem kell rá a díszcsík <_<

Link to comment
Megosztás:

Szépítsd csak az autót,hogy mire elköltözünk szép legyen,és nekem már csak keveset kelljen ráköltenem :rolleyes: :D :P ;) .Szerintem nem kell rá a díszcsík <_<

sztem dobja rá a lakás árára még 1misit hogy meg tudd venni a kocsit :lol:

díszléc nélkül nem szép az ascona -sztem és sokak szerint- nagyon "meztelen"

vele -nekem króm csík van-.:

asconacabrio.jpg

Link to comment
Megosztás:

sztem dobja rá a lakás árára még 1misit hogy meg tudd venni a kocsit :rolleyes:

díszléc nélkül nem szép az ascona -sztem és sokak szerint- nagyon "meztelen"

vele -nekem króm csík van-.:

http://www.glaessner.de/homepage/images/asconacabrio.jpg

Az úgy nekem nem jó ;) <_<

Szerintem meg jó csík nélkül mint ahogy az astrának is jó hogy nincs rajta az a műanyag csík.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem mindegyik ragasztva van,csak az nem mindegy hogy milyen kétoldalas ragasztóval.

nem, a régieknél (pl Ascona-Senator) vannak rögzítő fülek a kasztnin és arra kell rácsúsztatni a díszlécet, tul.képp egy sín az egész... Berlinának volt egy jó leírása hogy hogyan kell őket leszedni...

felrakom majd a gyári léceket mert ennél jobb lesz sztem...max a telifény után nem lesz visszarakva :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.