Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ascona


gabo007

Recommended Posts

Fehér fényezéssel és fehér belsővel nincs? :huh: Nekem az tetszene. (A mercimmel ez a terv. :unsure: )

Kapnál hozzá egy fehér öltönyt. Na? :lol:

A napra lehet nézni, de arra nem. Főleg, ha süt a nap. :lol:

A fehér belső elegáns, de nagyon kényes, szerintem elég merész bevállalni. Persze mindenki magából indul ki, és az én autóm... hát... nem épp patikatisztaságú... :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 2,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

itt már majdnem a szivembe zártalak....

...de aztán elolvastam ezt :unsure: :huh:

Ugye, ugye. :lol:

Pedig még nem is írtam, hogy dobókocka helyett a két 8-as fekete golyó is autentikus. "And you haven't seen my big black furry balls...." Ugye Gelko brotha?

Link to comment
Megosztás:

A napra lehet nézni, de arra nem. Főleg, ha süt a nap. :unsure:

A fehér belső elegáns, de nagyon kényes, szerintem elég merész bevállalni. Persze mindenki magából indul ki, és az én autóm... hát... nem épp patikatisztaságú... :lol:

Nekem sem azért készül majd az az autó, hogy használjam. :lol:

De egy kabrió ascona esetében tényleg nem szerencsés. Mindenesetre megnézném. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Pedig még nem is írtam, hogy dobókocka helyett a két 8-as fekete golyó is autentikus. "And you haven't seen my big black furry balls...." Ugye Gelko brotha?

egyértelmű a fekete 8as (kötelező ) :unsure: ... a térképzsebben igy is van egy zöld nemtomhányas....:huh:

fehér belső gyönyörűűűűű csak használhatatlan :D de amikor olyan rettenet sok pénzem lesz nem fog érdekelni..nem tisztíttatom majd hanem áthuzatom :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Győzi is szereti a fekete-fehér dolgokat! :lol:

Ha zebrásra csinálod, még a végén meg akarja majd venni tőled!

biztos jó haverok lennénk :lol: lehajtott tetővel krúzingolnánk és kiabálnánk hogy EZT KELL CSINÁLNIEEE ? :lol:

Gelko! Nem kevés anyagot szedtél már össze a témában. ;)

van pár oldal mi ascona/cavalier cabrioval foglalkozik...sajnos ezek egy része német ahhoz meg tök hülye vagyok...

de még igy is nagyon sokmindenre kiváncsi lennék...elsőképp arra h mi a különbség a Voll és a H&T közt vagy ha látnék egy H&T sorozatszámplakettet már okosabb lennék...tudnám végre h 100 db készült a kocsimból vagy 2500...mivel a plakettra az van irva h Voll KarosserieFabrik Gmbh Würzburg-H maradok a Vollnál :D

de akkor itt már felmerül egy másik kérdés: a kocsim sorszáma 19467...ebből a 19 mindegyiknél ott van állítólag és utána kell jönnie egy 4 jegyű számnak....szóval akkor 467.autó lenne...de ha Voll akkor nem lehet 467. mert abból kb 100at készítettek :huh: de a H&T miért adna ki kocsit más nevével ?

arra is gondoltam h kamu a tábla de az sem lehet mert ugyanez a szám van benne az eredeti ajtókárpitomba is...

na most jól elkalandoztam :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Jópofa ez az Astra műszerfal dolog. Nem lacafacáztak az átépítésnél....

Gelko, komolyan mondom, ha tudod nélkülözni az Asconát kb. fél-1 évig, szedjük szét darabokra és rakjuk össze rendesen. Ha más nem, akkor a következő téli szezonban. Ne aprózd el a felújítást - ha nem is lesz pont ilyen, azért nagyon szépen meg tudnánk csinálni. Egy dolog van, amiben nem tudok segíteni, az a hegesztés...

Addig meg gyűjtsd a pénzt a fényezésre..... :huh: :unsure:

PS: (őszre kész a garázsom)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.