Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ascona


gabo007

Recommended Posts

  • Hozzászólások 2,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

A vaterán van fenn gyári csomagtér spoiler. Sztem érdemes lenne megnézned.

láttam egy használtat meg egy újat...az új érdekes lehet mert jó áron van és egy közös ismerősünk árulja :huh: de 5 ajtósé nemjó sztem...

meg azt sem tudom h tetszik-e.....

db_Bochum391.jpg

...... bár a csomifedél éle pont le van horzsolva :unsure:

Link to comment
Megosztás:

az élet apró örömei : azt hittem csak az én csomagtartóm áll szarul de úgylátszik ez is tipushiba :unsure:

...

Lárifári... lehet, hogy gyárilag szarul áll, na de itt még nem kell feladni!

Egy rendes lakatos rendberakja azt, hogy patent legyen seperc alatt. Szerintem fényezés előtt csináld is meg, ne hagyd úgy.

Az a gumispoiler felejtős..... szerintem.....

Link to comment
Megosztás:

A Stricimobil csak dobókockával, krómráccsal, krómfelnikkel és gyöngyfehér fénnyel az igazi :lol:

Ja, meg piros bőrbelsővel...

erre nem is gondoltam még :huh: leugrom a Baumaxxba veszek festéket meg ecsetet :lol:

dobókockát meg láttam kisállatfelszerelésnél :lol:

piros bőr gyárilag volt a Keinath KC3asokban :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Ha fekete lenne az autó akkor a fehér belső lenne szép hozzá.Így nekem egyik se :unsure:

akkor még 3 :lol:

28263581.png

28263582.png

28263610.png

ezek mind KC3asok hogy az enyémet milyennel lehetett rendelni sajnos nem tudom...ami biztos h gyárilag szürke ajtókárpittal jött ki a kocsi ( abban van benne a gyártási szám :huh: ) a zöldes padlókárpit is gyári még mert más ascona cabriokban is ilyet láttam (szin varrás stb)....

Link to comment
Megosztás:

Szerintem is a piros a nyerő, de praktikus okokból maradhat a fekete - de akkor szolid aluminium betéteket kell hozzá találni. Tudom, hogy nem jó példa, de a korhűség miatt - nekem a 83-as Turbo Colt belseje fekete/piros volt, a váltókonzol szálbahúzott alumíniumborítással. Nekem teccett.

De a többi.... hát....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.