Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ascona


gabo007

Recommended Posts

  • Hozzászólások 2,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
A tieddel mi a helyzet? Rég nem voltál Lurdynál... :unsure:

jah mert a viszgák úhy jöttek ki stb stb :lol: de a héten már megyek :lol:

enyémen semmi változás nem történt, kéne rá költeni de nagyon nincs kedvem, és megint agyalok h le kéne cserélni egy használhatóbbra csak sajnos nem ilyen egyszerű :huh:

Link to comment
Megosztás:

jah mert a viszgák úhy jöttek ki stb stb :huh: de a héten már megyek :lol:

enyémen semmi változás nem történt, kéne rá költeni de nagyon nincs kedvem, és megint agyalok h le kéne cserélni egy használhatóbbra csak sajnos nem ilyen egyszerű :unsure:

Ez nem használható? Vagy új suzuki lesz, mert abba csak be kell ülni és megy?

Link to comment
Megosztás:

jah mert a viszgák úhy jöttek ki stb stb :huh: de a héten már megyek :lol:

enyémen semmi változás nem történt, kéne rá költeni de nagyon nincs kedvem, és megint agyalok h le kéne cserélni egy használhatóbbra csak sajnos nem ilyen egyszerű :unsure:

Esetleg C20XE? :lol:

buy_32119.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ez nem használható? Vagy új suzuki lesz, mert abba csak be kell ülni és megy?

suzuki nem lesz az biztos :huh: főleg nem új mert új autóra nem is lenne pénzem

ebbe is csak bele kell ülni és megy :lol:

használhatóság az érdekes kérdés...nagy tempónál nagyon süvít mert nem tökéletesek az illesztések..rohadtul zörög minden, nem állok meg vele bárhol mert féltem, forgalomban főleg...nem attól félek h felvágják hanem attól h megnyomják,törik...

persze mindent meg lehet csinálni de az pénzkérdés... :lol:

ha vennék helyette vmit akkor biztos olyan autó lenne mit nem féltenék annyira...

de ez csak elméleti szint :lol: nem válnék olyan könnyen meg tőle...csak tél van és ilyenkor milyen élvezetet lehet várni egy kabriotól :unsure:

Link to comment
Megosztás:

használhatóság az érdekes kérdés...nagy tempónál nagyon süvít mert nem tökéletesek az illesztések..rohadtul zörög minden, nem állok meg vele bárhol mert féltem, forgalomban főleg...nem attól félek h felvágják hanem attól h megnyomják,törik...

ha vennék helyette vmit akkor biztos olyan autó lenne mit nem féltenék annyira...

Eszedbe ne jusson lecserélni :unsure:

Én se adtam el az astrát hasonló okok miatt,inkább valami más megoldást kell kitalálni... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Eszedbe ne jusson lecserélni :unsure:

Én se adtam el az astrát hasonló okok miatt,inkább valami más megoldást kell kitalálni... :lol:

neked meg az astrát eladni ne jusson eszedbe bár nem is tudtam h gondolkoztál rajta....

a kabriot sztem csak megfelelő ajánlat (3000EUR) esetén adnám el de annyit meg senki sem adna érte :huh: még én sem :lol:

Link to comment
Megosztás:

És gondolod, ha vennél másik autót, akkor nem izgulnál, hogy vmi ökör porrá zúzza? Sztem se add el. Bár a tél uborkaszezon az autózás szempontjából, mert ilyenkor álltalában a négy fal közé szorulunk, és ráérünk hülyeségeken törni a fejünket.

Link to comment
Megosztás:

neked meg az astrát eladni ne jusson eszedbe bár nem is tudtam h gondolkoztál rajta....

Eszembe se jutott eladni,de kellett másik autó,mert télen havat tolni az astrával nem túl jó moka.Meg egy kicsit el voltam keseredve hogy nem lesz mivel járnom ha fényezik a kocsit.De végül ez is megoldodott :unsure:

Link to comment
Megosztás:

És gondolod, ha vennél másik autót, akkor nem izgulnál, hogy vmi ökör porrá zúzza? Sztem se add el. Bár a tél uborkaszezon az autózás szempontjából, mert ilyenkor álltalában a négy fal közé szorulunk, és ráérünk hülyeségeken törni a fejünket.

Ez pont így van.Szombaton mikor délelött leesett az a kis hó,teljes káosz volt a városban.Azt hittem attól nem fogok parázni hogy ha valami idióta összetöri a corsát,de tévedtem.Az első ökörnél aki kereszttbe csúszott mögöttem a piros lámpánál rájöttem mindegy mibe ülök,félteni fogom.Viszont szívesebben othagyom bárhol,és annyira nem leszek szomorú ha összekarcolják vagy stb...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.