Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ascona


gabo007

Recommended Posts

  • Hozzászólások 2,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Van áruk :)

És ennyit adnak is érte odakünt? :lol:

De nagyra van a csávó az állófűtésével :)

nem olcsó egyik sem...azt nem tudom h adnak-e érte ennyit de nem kiugró árak ezek annyira...

de ha akarnál venni egyet azért szólj elötte :)

irok mailt a német csávónak kitől rendeltem tömítést mert megint akarok...remélem nem szívódott fel :)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
A licit már csak ilyen...

A bastlerfahrzeug azt jelenti hogy nincs rajta műszaki? Vagy mit?

Meg érdekes hogy megadta a telszámát, tudtommal azt nem szabad ebayen.

113000km nem sok viszont...

Nincs rajta műszaki, meg több kisebb-nagyobb hibája is van, és így a "nur für bastler" megjelöléssel elhárítja az esetleges vitákat... nehogy valaki mondjuk licit után egy hiányzó ablakkurbli, vagy más ilyesmi miatt pofázzon, nem is szólva a rejtett hibákról..

Meg lehet adni, szokták is, és akkor telefonon lehet kérdezősködni. Ebay ezért még nem büntet, mint pl. a Vatera.... viszont itt nem is lehet "eladva Vaterán kívül" jellegű címszóval visszavonni. Ha lemegy a licit, az eBay számlázza a költséget.

Link to comment
Megosztás:

délután hatalmas tócsa állt a kocsi alatt a garázsban...szétment a hűtőtartály és elfolyt majdnem az összes hűtővizem...fagyálló volt benne -egy hetes- valószínűleg az összeeresztésnél engedte el magát :lol: :) :)

Nincs rajta műszaki, meg több kisebb-nagyobb hibája is van, és így a "nur für bastler" megjelöléssel elhárítja az esetleges vitákat... nehogy valaki mondjuk licit után egy hiányzó ablakkurbli, vagy más ilyesmi miatt pofázzon, nem is szólva a rejtett hibákról..

ez jól hangzik..be szokott vállni ? vagy az ilyet áron alul viszik?

Link to comment
Megosztás:

délután hatalmas tócsa állt a kocsi alatt a garázsban...szétment a hűtőtartály és elfolyt majdnem az összes hűtővizem...fagyálló volt benne -egy hetes- valószínűleg az összeeresztésnél engedte el magát :lol: :) :)

Hűtőtartály? Mármint maga a hűtő? Mert a Vectrával úgy jártam pár hete, de csak egy kicsi folyt el. A hűtő oldalán (az összeeresztésnél) a füleket sorban összébb nyomtam egy fogóval, és azóta tök jó. Ugyanis a műanyag ás a fém összeillesztés között gumitömítés szokott lenni, amit a sok ráhajlított fül szorít. Ha ez a szorítás lazul, folyik a víz.

rad_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Én összenyomogattam egyenként őket és azóta jó. Egy próbát megér. Jobb, mint egy hűtőcsere.

Link to comment
Megosztás:

Hűtőtartály? Mármint maga a hűtő? Mert a Vectrával úgy jártam pár hete, de csak egy kicsi folyt el. A hűtő oldalán (az összeeresztésnél) a füleket sorban összébb nyomtam egy fogóval, és azóta tök jó. Ugyanis a műanyag ás a fém összeillesztés között gumitömítés szokott lenni, amit a sok ráhajlított fül szorít. Ha ez a szorítás lazul, folyik a víz.

http://kepfeltoltes.hu/061231/rad_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Én összenyomogattam egyenként őket és azóta jó. Egy próbát megér. Jobb, mint egy hűtőcsere.

Én a termosztátom próbáltam valamelyik nap kicserélni,le is vettem a fedelet,de nem mertem feszíteni.Udi szerint picit meg kellett volna koccinatni és kijött volna a házból,de én fostam bántani.Azóta egy picit csöpög a fedélnél a fagyálló,mert a tömítés nem zár rendessen!

Merjem feszegetni a termosztátot?

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Tud nekem valaki segíteni Ebay-ban?Meg szeretném tudni hogy lehet ezt a Koni Lengéscsillapítót megvenni?Ja és mennyiért?Mivel nem vágom a Német nyelvet.:lol:

Az alábbi linken található.

http://cgi.ebay.de/2-Koni-Sport-Stossdaemp...1QQcmdZViewItem

Előre is köszönöm a segítséget.

Itt talán többen tudnak segíteni mert többen olvassák :)

Link to comment
Megosztás:

Gelko amit GSi topikban irtál azt nem értem. El ne add a cabriót! Most hogy pici baja van a C20NE-nek az egy dolog. Attól még elmegy számtalan km-t. Másrészt Dinynek van az Astrában most egy hiperszuper C20NE és máshol is találni jó állapotban ilyen motort és nem mondhatod hogy nem költesz rá többet mert ha veszel egy egyhármas szuzukit annak még az átírása is több mint egy ilyen motor + a beszerelés!

Link to comment
Megosztás:

Gelko amit GSi topikban irtál azt nem értem. El ne add a cabriót! Most hogy pici baja van a C20NE-nek az egy dolog. Attól még elmegy számtalan km-t. Másrészt Dinynek van az Astrában most egy hiperszuper C20NE és máshol is találni jó állapotban ilyen motort és nem mondhatod hogy nem költesz rá többet mert ha veszel egy egyhármas szuzukit annak még az átírása is több mint egy ilyen motor + a beszerelés!

még nem tartok ott h eladom max ha egy használható ajánlatot kapnék akkor elgondolkoznék ...a motort meg használom azt irtam;)

érvek vannak pro és kontra

Link to comment
Megosztás:

Fingom sincs, azt sem tudom hogy néz ki a C20NE, csak jó kelteni a feszültésget. :) (ne haragudj... :lol: )

Egyébként meg tényleg no para, ha megy rendesen, akkor ne zavarjon a hang. Ha meg megáll, akkor legalább kiderült, hogy mi volt a gond. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.