Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ascona


gabo007

Recommended Posts

  • Hozzászólások 2,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Tényleg csak a kipufogó amit nem így csináltam voltna.Gelko neked is valami lyesmi felnit kellene kereseni az autódra,és legalább ennyit ültetni :P

Emiatt miért kell ellkeseredni? :blink:

tavaszra kitalátam egy projektet és benne van az ültetés is ;)

mindig is ilyen felnit akartam ;) csak murva drága.... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

tavaszra kitalátam egy projektet és benne van az ültetés is :P

szőrös dobókocka meg airride :lol:

jesszus felrobbant egy zsák konfetti a műszerfalon? :unsure: :blink:

érdekes az airbrush téma is, egyik oldalt Josh Wayne style a másikon meg angyalka.....ez hogy jön össze? :lol:

de látom nem csak én vagyok ekkora répa üléstéren, ő is benézte mert elég felemásnak tűnik ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

szőrös dobókocka meg airride ;)

jesszus felrobbant egy zsák konfetti a műszerfalon? :unsure: :blink:

érdekes az airbrush téma is, egyik oldalt Josh Wayne style a másikon meg angyalka.....ez hogy jön össze? :P

de látom nem csak én vagyok ekkora répa üléstéren, ő is benézte mert elég felemásnak tűnik ;) ;)

Kéne, mint egy falat kenyér, nem? :lol:

Link to comment
Megosztás:

...

de látom nem csak én vagyok ekkora répa üléstéren, ő is benézte mert elég felemásnak tűnik :unsure: :blink:

De, asszem mégis csak te vagy.... :P ;) ;)

Az ugyanolyan ülés, csak emberünk vett rá egy univerzális üléshuzatot az Aldiban.... ;)

Link to comment
Megosztás:

szőrös dobókocka meg airride :lol:

jesszus felrobbant egy zsák konfetti a műszerfalon? :blink: ;)

érdekes az airbrush téma is, egyik oldalt Josh Wayne style a másikon meg angyalka.....ez hogy jön össze? :lol:

de látom nem csak én vagyok ekkora répa üléstéren, ő is benézte mert elég felemásnak tűnik ;) :P

a dobókockát megveszem én de légyszi a Gas-t már vedd meg te bele :lol: majd kiírom a kocsira h sponsored by Redline ;)

ülés témát hagyjuk..tegnap egy fékezésnél éreztem h csúszik előre :S pirosnál szépen előrehajol és kézzel visszacsavaroz... :unsure: a hátulját nem fogja semmi ezért kilazul...

Link to comment
Megosztás:

Igen nagy kár a műanyag szpojlerért feláldozni az ültetést

Belseje viszont teccik a "szőnyeg"en kívűl..

a fekete fehér kárpit nekem is tecc olyat álmodtam meg egyszer én is..

de hasonlóképp vannak kifeste a műanyag elemek mint nálam volt...és ha már tett +30kg műanyagot a kocsira akkor a repedt műszerfalat is kiszedhette volna :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.