Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ascona


gabo007

Recommended Posts

  • Hozzászólások 2,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

csütig az 500 nem valószinű de ha lesz időm rá legurulok pl szegedre meg vissza....

de ma elekzdett ereszteni az egyik csövem most figyelgetem....

nem lesz ez csapatós gép de már én is várom h egyszer kenhessem neki :lol:

Most akkor felújított mocit kapott a vas??? :lol: Bocs ha lemaradtam.... Azt hittem bontottat.

A felújított az király, akkor plusz egy csoki! :D

Link to comment
Megosztás:

Mer mér nem tudsz?

Megveszed lesz csomó cuccod átteszed a motort a tiédet meg eladod és csá. Tök jól jársz.

nekem most felújított motorom van azt nem adom el :lol: ....a csomó cuccból meg sajnos nemsokmindent tudnék felhasználni :D és ebben is lehet kuka motor :lol:

Link to comment
Megosztás:

a motorháztető csak megzavarásképp van felnyitva :D meg h vki esetleg beirja h új moci :lol:

na jó megmondom az újdonság a fekete koptató a köténylemez alján...eddig nem volt és nagy ritkaság mert eddig sehol sem tudtam szerezni- a régi autómról van (arra az új spoiler megy fel) ..... ;)

érdekes, ezt a motorháztetőt a legtöbbet az ótó tetején láttam eddig :lol: (Lacikánál)

az volt a keménytetős verzió :D

Link to comment
Megosztás:

Bármelyik kétajtóst le lehet fújni fehérre...
Haverom vett tecsó gazdaságos zománcot, és a merci teherautóján a jobb első sárvédőt simán lefényezte vele sk. Tök jó lett, én megdöbbentem. Csak nagyon nehezen vettem észre az eltérést, de az is inkább csak fényességben volt, nem színben. :D El is döntöttem, a Corsám tecsó gazdaságos fehér lesz nekem is. (Tecsó gazdaságos felirattal. :lol: )

... na jó megmondom az újdonság a fekete koptató a köténylemez alján...
De az mindkét képen ott van nem??? :lol:
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.