Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ascona


gabo007

Recommended Posts

  • Hozzászólások 2,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Ja tök jó volt hogy Lurdyhoz ki tudtál nézni a gépsárkánnyal, kár hogy egymással szemben találkoztunk már csak.....

További sok sikert a projekthez, szerintem tök jól állsz vele.

a 7en már rendesen ki akarok menni mert már 2 hete csak odanézek :lol:

Link to comment
Megosztás:

Engem meg inkább az érdekel, hogy lesz rajta műszaki? :lol:

Hát, meleg az ügy, de Magyarországon élünk, úgyhogy biztosan megoldható.

Amúgy nem típusidegen a motor, de valahogy az az érzésem, hogy Gelko nem fogja lepapírozni.... Bár azt mondta, rendesen meg lesz csinyázva, pl. nagyobb fékek is kerülnek alá.

Link to comment
Megosztás:

Én úgytudom 15% lóerőnövekedés a megengedett az eredeti papírban szereplő motorhoz képest. A fékért sem fogják megdícsérni. Nekem calibra turbóé volt elöl, de nem dijjazták. :lol:

Hátúlra a vectra 2000 tárcsás hátsóhíd is becuppanhatna. :lol:

most sem a mozaikban vizsgázott ezután sem ott fog...a kereset kiegészítést meg mindenhol szeretik :D

Link to comment
Megosztás:

Kereset kiegészítés sem kell. Sima kopp-kopp, meg valami félfüllel hallott baráti műszaki állomás. Nem hiszem, hogy az Opel motorpalettával teljesen tisztában lenne mindenki... Annyi, hogy nem kell eladni... De teljesen letisztázni szeritem csak akkor kell, ha annyira marja a lelkiismereted, hogy nem bírsz azzal a tudattal tovább élni, hogy az autód nem teljesen jogtiszta. Bár egy jogászdiák esetében... :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

tegnap végre elhoztam a kocsit...

új csapágyak vannak benne,főtengely köszörülve,motor gyűrűzve meg ilyenek,új tömítés mindenhol,új vezérlés....most megy a bejératás utána olajcsere majd jöhet az ereszd el a hajam :lol: (nem lesz csak jól hangzott)

kissebb dolgok még lesznek rajta de egyenlőre használni akarom végre....

sokan sokat segítettek-pár embert ki is emelnék ;)

köszi Hicnek az elektromos munkát -lesz is még dolga :lol:

köszi Viktronak a jótanácsokat meg az alakatrészhurcolászást :D

köszi Pistának a rohangálásokat

és a sok tanácsot mindenkinek......

deszép lett ez a hsz :D

Link to comment
Megosztás:

Na végre! Grarula! Mennyi lesz a bejáratás?

azt mondták h elég 500km de úgy h 3 fölé szigorúan nem mehetek...nagyon durva iy közlekedni :D

Jóvan Gelko ezek végre jó hireknek tűnnek!!!

Csütörtökön láthassuk?

sztem igen de úgy néz ki mint elötte :lol:)))

jah és átérzem a helyezeted mert csattognak a hidrotőkéim-ha bemelegszik...még nem érdekel mert nincs kedvem meg ki nem adom a kocsit a kezemből egy ideig :lol:

Link to comment
Megosztás:

azt mondták h elég 500km de úgy h 3 fölé szigorúan nem mehetek...nagyon durva iy közlekedni :D

sztem igen de úgy néz ki mint elötte :lol:)))

jah és átérzem a helyezeted mert csattognak a hidrotőkéim-ha bemelegszik...még nem érdekel mert nincs kedvem meg ki nem adom a kocsit a kezemből egy ideig :lol:

Én sem nagyon megyek 3000 fölé. Tök fölösleges, az autó 1800-tól nyomatékos, nem Honda. Leginkább 2500-ig szoktam "elpörgetni".

Az én hidrotőkéim nem csattognak, legalábbis szerintem nem az ad ki hangot. Viszonylaa hangos a motor de nem vészes. Majd az olajadat nézd gyakran hogy hogy áll! Ha csendes, gyönyörűen járó Opel motort szeretnék hallani akkor beinditom a GTE-t :D

Akkoris megnézem csütörtökön ha kijössz! (gyere)

Link to comment
Megosztás:

Én sem nagyon megyek 3000 fölé. Tök fölösleges, az autó 1800-tól nyomatékos, nem Honda. Leginkább 2500-ig szoktam "elpörgetni".

Az én hidrotőkéim nem csattognak, legalábbis szerintem nem az ad ki hangot. Viszonylaa hangos a motor de nem vészes. Majd az olajadat nézd gyakran hogy hogy áll! Ha csendes, gyönyörűen járó Opel motort szeretnék hallani akkor beinditom a GTE-t :D

Akkoris megnézem csütörtökön ha kijössz! (gyere)

akkor bocs azt hittem a tieid csattognak :lol:

csütörtökön a terv szerint megyek mert múltkor is miattam nem tudtatok leülni mert nálam vannak a székek :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.