Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ascona


gabo007

Recommended Posts

  • Hozzászólások 2,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok!

Enyhe utalást kaptam Gelkó bajtárstól,hogy nem ártana néha idedugnom a képernyőmet,az asconás bajtársak közé :huh: Nos itt vok. Igaz,az én autóm még nagyon kezdeti stádiumában van,de egyszer biztos tök jó lesz ha kész lesz.(B Ascona '79)

Gelkó,jók a cali ülések,és szerintem is pöpec a kék szín! én is kék b*zi vagyok,és most épp elhasznált

kék és uv leddel ellátott öngyújtókat gyűjtök,egy egyedi műszerfal megvalósításához :lol:

Szép estét mindenkinek

Link to comment
Megosztás:

ELADÓ MAGYAR ASCONA CABRIO

különbség hogy ez Keinath C3as - 1500körüli gyártásszámmal....

jövőhéten felveszem a kapcsolatot az emberrel :)

Azt írja,hogy 2 db van forgalomban az országban. De egyszer az RTL autósműsorában egy pirosas színűt teszteltek ami szintén Magyar volt. :huh:

Tényleg nem sürü darab de azért szerintem több van itthon mint 2. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azt írja,hogy 2 db van forgalomban az országban. De egyszer az RTL autósműsorában egy pirosas színűt teszteltek ami szintén Magyar volt. :huh:

Tényleg nem sürü darab de azért szerintem több van itthon mint 2. :lol:

Jelentem körmenden biztos hogy van egy sárga,a múlt héten láttam....megy is,magyar is...aztán ez még szép is :) legközelebb le is fényképezem

Link to comment
Megosztás:

Azt írja,hogy 2 db van forgalomban az országban. De egyszer az RTL autósműsorában egy pirosas színűt teszteltek ami szintén Magyar volt. :huh:

Tényleg nem sürü darab de azért szerintem több van itthon mint 2. :lol:

az a piros kikerült Németországba...

Roli !

ha a körmendit látod légyszi fényképezz, tuljatól meg ha tudsz kérj vmi elérhetőséget :)

sztem sem 2 van mert miért lenne csak 2....ezért nem szoktam mondani h 1-2-3.....db van hanem csak azt h nem tudom :D

Link to comment
Megosztás:

Csak ne firkálta volna össze a gumijait..............

Még cseresznye, hogy a másikat már láttam, és klubtagé! :huh: :) .......és nincs összefirkálva a kereke.

már nincs összefirkálva a kereke...

sztem kicsit béna úgy h minden le van fényezve fehérre -lökösök,hűtőrács stb - de ez a széria ígye nézett ki gyárilag :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez a gyönyörüség ott áll ahol dolgozom.Most lett kész a fényezés.Azt nem tudom milyen motor van benne mert a tulajdonosát nem láttam még.Nekem nagyon tetszik.Azt hiszem A corsa helyett inkább majd egy ilyenre gyúrok :unsure:

Vazze'!

Nagyon szép! Nagyon tetszik ahogy összehozta elöl a köténylemezt meg a lököst,valami ilyesmit terveztem én is a sajátomra,de sosem tudtam elképzelni rendesen...Most meg itt van előttem :)

Járkálj még egy kicsit ott,hátha találsz még! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.