Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ascona


gabo007

Recommended Posts

  • Hozzászólások 2,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

nekem korlátozottan teccik csak :huh:

Pedig szerintem se rossz, elég diszkrét, a hátsó lökös alja kicsit elnagyolt ötlet, és a küszöböt hátul is fel kellett volna húzni, de überall rendben van, nem giccses. :lol:

(mondjuk a vonóhorog télleg gáz...)

Link to comment
Megosztás:

Pedig szerintem se rossz, elég diszkrét, a hátsó lökös alja kicsit elnagyolt ötlet, és a küszöböt hátul is fel kellett volna húzni, de überall rendben van, nem giccses. :lol:

(mondjuk a vonóhorog télleg gáz...)

Szerintem jól néz ki :huh:

Vonóhorogról pedig annyit, hogy talán azért van rajta, mert használja :)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem jól néz ki :huh:

Vonóhorogról pedig annyit, hogy talán azért van rajta, mert használja :lol:

ha használja akkor is lehetett volna szebb megoldást csinálni....egyébként a levehetőn én is gondolkozom mert jó lenne ha lenne...de állandóra nem hagynám fent

Link to comment
Megosztás:

jó kérdés!

nem is vettem észre

mintha spaltja is lenne, bár a többi képen nem látszik

dee az enyém is szokott különböző színtónusokat mutatni az egymás melletti határos felületeken

a kép is nagyon gyenge minőségű

eladó hibaként csak az első szélvédő sarkánál lévő rozsdadudort említette és, h a hátsólököst megnyomta az Oma mikor egyszer utoljára beparkolt vele.

szvsz ha tényleg nincs több bibije a 2,2 reális érte,

uitt egy svéd SR-t 3,5-ért hirdetnek na aaaaz tényleg tipitopi

az árak tényleg emelkednek, többen is írják odakint.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a feka szin nemáll jól neki. :huh:

szép meg sok munka volt vele de a fekete szín azért nem az igazi sztem mert a tető nem annyira hangsúlyos...a hűtőrács sem illik oda.

gyárilag voltak rajta csíkok az vállvonalban -vagy hogy mondjam - azon gondolkoztam én is régen de nem tudom...majd mutatok 1-2 gyári képet

Link to comment
Megosztás:

kapott ma az ascona egy pár calibra első ülést

23155193.jpg

egész jó állapotban van -nincs szakadva - és az ára is jó volt...

berakva nem tudom mikor lesz mert teljesen más a tartókonzol...nekem még az "U" alakú cső van elöl,de majd a kasztnis megoldja -remélem....

a kék minta szépen illik a kék műszerfalhoz :huh:

Link to comment
Megosztás:

berakva nem tudom mikor lesz mert teljesen más a tartókonzol...nekem még az "U" alakú cső van elöl,de majd a kasztnis megoldja -remélem....

Ehh azért keep an eye on da lakker, nehogy kókány rulez legyen...

Szép ülés. Azér volna kérdésem. Nem bör illene bele? Az naon drága? Lehet egyáltalán szerezni? Mert Kadett GSi Championt hoztak ki börrel, talán abból lehetne szerezni - drágáér, és még talán illene is a kocsidba.

Kicsit csodálkoztam hogy kékeset szerváltál, aszontad fekát szeretnél.

De nem fikázni akartam, szerintem ez az ülés nagyon jól fog állni a gépsasban, muti majd meeeg :huh:

Link to comment
Megosztás:

élőben szebb az ülés :huh:

most még kicsit barátkozom vele én is de azért döntöttem-e mellett mert nagyon nem találtam mást...a mostanitől meg szinte undorodom már annyira szar...főleg h itt a meleg beizzad,ragad stb....

félbőrt akartam de nem volt,és most nem akartam túl sokat költeni rá-nem is tudnék....ez meg sztem jó áron volt...

a kéktől idegenkedtem de kék a műszerfalam is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.