Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ascona


gabo007

Recommended Posts

  • Hozzászólások 2,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Redinek :)

21899211.jpg

annyi a különbség h ez Keinath C3as ascona cabriora készült és az enyém nem az hanem Voll vagy Hamond.....de lényegében ugyanaz.... :(

ööö most kicsit pofára estem mert ez a kemény tetősre volt....

Redi akkor marad a gumipók :)

Link to comment
Megosztás:

Nagyon úgy néz ki hogy a cabrio valóban Voll gyártmány..ami azt jelenti h 100 db körül gyártottak ilyet.....mert a gyártó csődbe ment-aztán vette át a H&T nevű cég a gyártást.

nehéz különbséget tenni a 2 tipus közt...más a plaketjuk meg a voll kabrioknél a plaket középen van a H&T cabriokhoz képest....nekem a plakettem Voll-os...-és uaz a sorszám volt a másik azonosítási helyen-az ajtókárpit belsejében......

szóval nagy esélyt látok rá....ha vki tud más infot akkor ne titkolja.....

bár tul képp tökmindegy h hány darab van belőle :)

kezd olyan lenni a topic mintha a webnaplóm lenne....kár h a klubban 2 ascona van összvisz....(Gabóéval együtt 3) de aktív C ascona csak az enyém :) :( ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Nagyon úgy néz ki hogy a cabrio valóban Voll gyártmány..ami azt jelenti h 100 db körül gyártottak ilyet.....mert a gyártó csődbe ment-aztán vette át a H&T nevű cég a gyártást.

nehéz különbséget tenni a 2 tipus közt...más a plaketjuk meg a voll kabrioknél a plaket középen van a H&T cabriokhoz képest....nekem a plakettem Voll-os...-és uaz a sorszám volt a másik azonosítási helyen-az ajtókárpit belsejében......

szóval nagy esélyt látok rá....ha vki tud más infot akkor ne titkolja.....

bár tul képp tökmindegy h hány darab van belőle :)

kezd olyan lenni a topic mintha a webnaplóm lenne....kár h a klubban 2 ascona van összvisz....(Gabóéval együtt 3) de aktív C ascona csak az enyém :( :P :D :P

Ne aggódj a GTE topik meg az én webnaplóm ;)

Gabó Ascija szvsz má rég nincs meg :)

Amig nyilvános volt a fórum legalább Ascer(reload) tudott irogatni - néha ha valami baja volt :P

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Ez valami csodaszép :lol: kár érte.

inkább legyen vmi rohadt vagy kopott mint igénytelen :)

legalább tettek volna hátra egy 86 utáni lámpát..

nem tudom mikor jön rá az emberiség h az asconán nem áll jól a műanyag...-vagy csak minimális szinten -lsd gyári :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.