Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ascona


gabo007

Recommended Posts

Nekem meg azon járt az .... vennék egy kétajtós Asconát játékra. Nagyon perverz ötleteim vannak, átépítéssel kapcsolatban. Egy millert bele lehetne tolni, de akkor lenne nagy csodálkozás! Ilyen: :shock:

Ez vagy 2-3 éve foglalkoztat.. sajna azóta sincs milkám :D Ha lett volna, akkor a jelenlegit is megcsinálnám, a terv kész van pl mocitetőre, már csak a kisebb részt kell előkeríteni ( pár százezret :P )

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 2,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

hali!

kedden cseréltettem fékpofákat....gyári opel ment bele-az árát inkább hagyjuk :oops:

poén az volt h berakás után fogta a bal első kereket.melegedett,szaga is volt meg minden.visszamentem a szervízbe ,szétkapták az egészet és semmi baja nem volt.a dugattyú mozgot rendesen minden ok....összerakás...ez tegnap volt.azóta rendesen műkszik.

asszem be kéne ruháznom egy Fastra fékre...... :idea:

ennyi :D

- a szervizeseknek köszi mindent :P

Link to comment
Megosztás:

Volt más színben is? (kivéve ha otthon átfestették :D ) Ja, asszem sötétszürke az enyém... Viszont nincs a kocsin :D :D

én is meglepődtem de láttam már pár árnyalatot.arról nem is beszélve h van a krómcsíkos(ez kell nekem :!: ) és van a piros csíkos....

..azon meg röhögök h az gépek 80%-án már nincs rajta.én menet közben hagytam el a jobb elsőt. :D és idegesít h csak az hiányzik.....

van arról infótok h hány ascona van a klubban ? :roll:

Link to comment
Megosztás:

....

van arról infótok h hány ascona van a klubban ? :roll:

Hát aki van jellenleg:

- KG tuning úr (B MV6)

- Bkori ( B C20NE, épül)

- Gabo ©

- Hemi ©

Igaz az enyém már nem fog soha járni..... donor szegényke. De szép autó!

A talinkra járt kb még kettő, de soha nem léptek be. Ez nem csak rájuk jellemző:D)

Aztán itt vagy te meg Gpont, na veletek már több Ascona lenne:)) Vagy anno SztPetivel!

Link to comment
Megosztás:

Gabo bazzzzz..... amikor kiröhögtél, hogy mennyit adnék érte......

most meg megy a levesbe az egész.....

lehet hogy el tudom adni neked.... mennyit kérsz érte?? csak egybe kompletten érdekelhedti egy ismerősömet.

Ákos, csak a 2 komplett! Önind, gen, adagoló) moci többet ér 40 nél... (ha nem is sokkal) és még sehol nincs a kasztni stb :D inkább itt rohadjon a kertben mint 40 ér eladni :D Bocs, de most se a pénz "kell". Egyszerűen sajnálom. És ha lenne felesleges 300 ezrem, rég talpon lenne, és Manta-Z turbosítaná :wink: De ha elöbb lesz pénzem mint vevő... akkor lesz 1 kiállítási darab az Opel partikon :D :P :D

Mit ér meg az ismerősödnek?

Link to comment
Megosztás:

én is meglepődtem de láttam már pár árnyalatot.arról nem is beszélve h van a krómcsíkos(ez kell nekem :!: ) és van a piros csíkos....

..azon meg röhögök h az gépek 80%-án már nincs rajta.én menet közben hagytam el a jobb elsőt. :D és idegesít h csak az hiányzik...

A hiány oka, az hogy a fényezőnek egyszerűbb leszedni a fém szegecseket amik tartják a műa. patentokat, hogy könnyebben lecsiszolja az ajtót pl. Nekem is emiatt nem lett visszatéve. (a 2 oldalas ragasztóban nem bíztam eléggé) Az enyém krómcsíkos, de nem tom melyik árnyalat

Link to comment
Megosztás:

Aztán itt vagy te meg Gpont, na veletek már több Ascona lenne:)) Vagy anno SztPetivel!

úgy néz ki h a talira megyek (egyenlő lenne a tagsággal részemről 8) ),bár nem merem biztosra mondani....elvileg jön velem még egy ascona akit érdekel a klubtagság is.....elvileg....

az a gáz h minden elvileg van.... a lóvé bezzeg gyakorlatilag kevés :D

Link to comment
Megosztás:

helo,

bocs hogy beleszólok, nem ilyesmiről beszéltek:

11427394.jpg

popszegecsből egyenest a lemezbe, tökéletesen helyettesíti a letört bütyköt, belövés után az alakja nálam pont, mint az eredeti.

Nekem tavaly egy egyzserűen csak letört...

Most van belőle 4 db tarcsiba, a fickó akitől vettem egy Opel számos (9-el kezdődő sokjegyű) nejlontütéből vette ki.

Link to comment
Megosztás:

akkor lehet h mégis a ragasztó a legjobb megoldás :?:  :roll:

Lehet!

Én ugyan nem figyeltem különösebben, de nem emléxem, hogy az én ajtóimon szegecsek lennének. Vannak persze olyan kis bütykök, amik tartják a díszlécet, de azok szerintem fel vannak hegesztve; aNál is inkább, mert az aluszegecs szép rohadást tud csinálni a vaslemezen...

Majd ma megnézem ha el nem felejtem, úgyis le vannak véve a kárpitjaim. :idea:

Link to comment
Megosztás:

Hogy mit csinálok :?:

Gyűjtöm a pénzt! :?

Sajnos a tél nagyon megviselte :D , most már muszáj lesz kicserélni a küszöböket, de akkor már kap új sárvédőíveket is a gyáriak helyett. Már lebeszéltem az illetékesekkel, hogy hajlítanak nekem küszöbszpojler-szerűséget lemezből, ami a rendes küszöbre lesz hegesztve, legalább azzal is merevebb lesz a kaszni, és csak végeket kell rá csinálnom üvegszál-műgyantából. Ezenkívül a pusztulás első jelei megjelentek a hátsó nyúlványokon is, azt is meg kellene oldani, amíg nem komoly a baj.

És ugye, ha már ennyire bele kell mélyedni a karosszériázásba, elhalasztom akkorra a törött ajtó cseréjét, meg a zárak le-és áthegesztését is. Első nekifutásra 80-100-at számoltam az eksönre, örülök, ha ezt a nyáron meg tudom ejteni, a fényezés szerintem átcsúszik jövőre már megint...

Ja, vannak még apróságok, négy fékcső lassan esedékes lesz, egy hátsó futóműszilent (bár párban lenne az igazi), meg a hátsó telók is csereérettek. Ezeket a kasznismunkákkal együtt meg lehetne csinálni, ha már úgyis szét kell szedni.

Link to comment
Megosztás:

...sok türelmet és kitartást !!!!!

a tél sajnos nálam is meglátszik :D nincs nagy látványos rohadás csak sok kissebb-nehezebben is javíthatók...sztem megvárom vele a nyarat..időm se lenne addig...

viszont úgy néz ki h megoldódott a díszléc probléma :P :D :D 500 Forintomba került-remélem jó lesz....már csak a felrakás van hátra :banghead:

Link to comment
Megosztás:

...sok türelmet és kitartást !!!!!

Kösz, az van. Pénz... az a legkevesebb!

Öülök, hogy megoldódni látszik a díszléced! Ha mégsem jönne össze, az enyémek helyett úgyis lesz másik, "sporttársi" áron odaadom! :D Esetleg cserélhetünk is valamire... :roll:

Link to comment
Megosztás:

Kösz, az van. Pénz... az a legkevesebb!

Öülök, hogy megoldódni látszik a díszléced! Ha mégsem jönne össze, az enyémek helyett úgyis lesz másik, "sporttársi" áron odaadom! :D Esetleg cserélhetünk is valamire... :roll:

....a pénzzel sztem legtöbbünk igy áll :D ötleteim vannak,csak azokat szponzorálni is kell...a gép alját pedig mihamarabb meg kéne csinálni mert beázok :D :P :D ....autószerelő haver meg nincs szóval szépen fizetek mindenért....

nagyon gondolkozom h a fékeket átcserélem astrára...nem tudjátok h mennyiből jönne ki :?: ....a tárcsa marad,betétem meg már van

(találtam a garázsban :D )

más : találtam egy helyet ahol asconákat és társaikat bontják...olcsón vannak jó cuccok

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.