Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ascona


gabo007

Recommended Posts

sziasztok. valaki tud-e c18ne automataváltorol müszakileirást ésrobbantot ábrát (érdeklődnék mikor lessz a köv.találka?) <_<

Sajnos rajzzal nem szolgálhatok. De keresd meg Egykuty kollégát, neki nagyon sok rajza van. Hátha ilyen is.

Asconaclub tali-t tervezünk valamikor az ősszel, bográcsos-főzős, autózós. Ha meglesz a konkrét időpont és helyszín, természetesen ide is felrakom.

Szevasz!

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 2,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 3 weeks later...
sziasztok. érdeklödöm hogy tud-e valaki 40mm-es sportrugot c asconába. :lol:

mégis marad az ascona ? :lol:

itthon újat nem kapsz sztem-legalábbis én nem találtam- csináltatni egész jó áron lehet...

nekem ilyen van de ez e-bayről lett rendelve és nem tudom mennyi volt mert születésnapomra kaptam :lol: :

35304229.jpg

Link to comment
Megosztás:

idén nem itthon lesz, így a kadett is kap garázst télire-legalább nem kell majd kapargatni reggelente :lol:

Ha rám halgatsz akkor nem töltögeted az akkut hanem havonta vagy 2-3 hetente cseréled a Kadettben.

Én is így csinálom a Rekord akksival. :lol:

Jobb neki mint ha töltögetném.

Link to comment
Megosztás:

Ha rám halgatsz akkor nem töltögeted az akkut hanem havonta vagy 2-3 hetente cseréled a Kadettben.

Én is így csinálom a Rekord akksival. :lol:

Jobb neki mint ha töltögetném.

ez jó ötlet, bár tavaly kivettem november környékén, beraktam márciusban és pöcröff volt-biztos az is jót tett neki h melegen volt a lakásban....bár azóta egy másik akksi van benne Pista által szolgáltatva :lol:

ami nem történt meg az a fagyálló mérése...akartam ráönteni fagyállót de nem tudtam mert tele volt a tartály - egyik cső csöpög ezért volt túltöltve :lol: -majd szerezek egy mérőt és megmérem a fagy elött...

Link to comment
Megosztás:

ez jó ötlet, bár tavaly kivettem november környékén, beraktam márciusban és pöcröff volt-biztos az is jót tett neki h melegen volt a lakásban....bár azóta egy másik akksi van benne Pista által szolgáltatva :lol:

ami nem történt meg az a fagyálló mérése...akartam ráönteni fagyállót de nem tudtam mert tele volt a tartály - egyik cső csöpög ezért volt túltöltve :lol: -majd szerezek egy mérőt és megmérem a fagy elött...

Nálunk reggel amivel öcsém épp hazajött Polonak jégpáncél volt a szélvédőjén.

Tomi még azt is mondta nekem hogy téli álomhoz nem árt teleküldeni bengával a kocsit.

Akksitörténetet én meg úgy oldom meg hogy egy akksim van a két autóhoz, ha meg épp nagyon kell kettő, kérek kölcsön :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A hétvégén ASCONACLUB bográcsos-bulit tartunk.

pontoscíme:

Gémes TE pihenőháza

3253 Istenmezeje, Dózsa György u. 11.

Heves - Borsodi Dombság

A tervezett időpont:

2008. 10. 31- 11. 02.

Tevezett program:

2008. 10. 31. Találkozó az Örs vezér téren, később egyeztetett időpontban, de kb. 18:00 és 20:00 között. Az út kb. 2 óra.

2008. 11. 01.

- Nehéz ébredés után reggeli, majd a bográcsos cucc elkészítése, közben evés, ivés, darts, favágás, stb. mulatságok.

- Este tábortűz, majd evés-ivás-jókedv.

2008. 11. 02.

- Nehéz ébredés után reggeli (evés-ivás)

- Délután haza indulás.

Minden program képlékeny, a résztvevők alakítják a maguk arcára.

Az ételt a KLUB tiszteletbelki szakácsa, SzabóZ készíti, nem kell aggódni, bízhattok benne, meg lehet majd enni. Finnyások hozzanak vajaskenyeret. Viszont pénzt azt hozzon mindenki, összedobjuk a bográcsos kaja árát. A szállásért nem kell fizetni, a piát és a bográcsoson kívüli étkezést mindenki maga rendezi magának. Ágyak-ágyneművel vannak, fatüzelésű kályha és fa van, melegvizes zuhanyzó van. Ezen felül minden önellátós. Ne felejtsekek otthon semmit.

Piát mindenki hozzon ízlése és jó szíve (megkínálás) szerint.

Hát ennyi.

info: 06.20.911.04.21 AGS

Várunk minden asconás cartársat sok szeretettel!

Link to comment
Megosztás:

sziasztok. érdeklödöm hogy tud-e valaki 40mm-es sportrugot c asconába. :D

www.auto-sun.hu és pedig a vogtland szett. nekem ilyen van, sárga konikkal. Meggyőző. Van a vogtland-nak junior szettje is, ami a 4 rugó, plusz a 4 rövid gátló, olyan 80-100 között. De nekem túl olcsónak tűnt, ezért vettem inkább koni gátlókat. A 4 rugó 38 volt 2 évvel ezelőtt. É egy gyárilag ascona C-hez van, csak figyelj, mert a 84 elötti első rugótányér más. Nekem véletlenül a 82-es kocsihoz 84-es rugót hoztak. Ki kellett venni a felütésgátló gumit a tányérból.

Szevasz!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.