Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ascona


gabo007

Recommended Posts

  • Hozzászólások 2,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

B)

34658070.jpg

jövök ma haza vidékről lehajtott tetővel ;) egyszercsak elkap az eső :lol: poén volt mert be nem jött a menetszél miatt de járt az ablaktörlő :P Pesten viszont a "dugóban" kapott el egy nagy zápor :P én meg ott ültem az esőben lehajtott tetővel B) :D ;)

nem bántam h nem szép a belsőm ;)

Link to comment
Megosztás:

Ha úgyis dugó volt, nem tudtad volna felhajtani a tetőt? Azért vicces lett volna, ha fehér bőr belső sz@rrá ázik B)

lehet h fel tudtam volna de az mégviccesebb lett volna ha dugó van én meg hajtogatom a tetőt míg elindul a sor :D

ööö csak ezért nincs még az autóban fehér bőrbelső...egyébként már régen kész lenne B)

Link to comment
Megosztás:

idén mikor elövettem a garázsból a kocsit feltűnt hogy nagyon karcos szélvédője és úgy rémlett h tavaly nem ilyen volt.Tegnap nézegettem és a körmöm simán megakad a karcokban B) este szinte nem látni ki...

Lehet h elöregedett és attól ? vagy simán mert porosodott fél évig ? kabrio esetében gondolom sokkal inkább teherhordó mint egy keménytetősnél....csere lesz...

Link to comment
Megosztás:

Ha nem ragasztott, akkor nem teherviselő.

nem tudom hogy ragasztott vagy nem ragasztott...egyszer már ki lett véve mikor a feszítő lett cserélve krómhatásúra, akkor nem szarakodtak vele sokat kb fél órát...

ha nem lenne teherviselő nem lenne nagy baj B)

Link to comment
Megosztás:

nem tudom hogy ragasztott vagy nem ragasztott...egyszer már ki lett véve mikor a feszítő lett cserélve krómhatásúra, akkor nem szarakodtak vele sokat kb fél órát...

ha nem lenne teherviselő nem lenne nagy baj B)

Szvsz ha feszítős (kédergumis) akkor nem ragasztott, tehát nem is teherviselő.

Link to comment
Megosztás:

Te ha tönkremegy a feszítő vagy elfárad a kédergumi, akkor sima egyenes menetben is az öledbe hullhat, láttam már ilyet...

azt megoldom B)

csak ha teherhordó lenne és öregedne akkor többet kapna....mert azért nem egy feltétlenül erős szerekezet a kabrio az erősítések ellenére sem...

Link to comment
Megosztás:

Keresem azt a személyt aki tavaly ősszel vagy télen megvásárolt Harkányból egy 1977-es piros kétajtós B Asconát!Az előző tulaj neve Lukács Viktor volt(a Lukács biztos, lehet, hogy az apja nevén volt, azt nem tudom)!Ha valaki tud róla valamit jelezzen lécci.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Ne kölcsön rá...mert akkor sose akarja nekem eladni...... B) :D

pedig tervbe van véve hogy ősszel kezdődik...hamarabb nem akarom mert akkor nem tudok járni a kocsival...

elöször csak kasztnimunka telibe, hogy még időben meg lehessen fogni a rozsdát...utána ha lesz keret akkor fényezés-kicsi keret kicsi fény, kicsi kamat kicsi tánc B) - +tető...belső meg jöhetne bármikor... max ha nem lesz keret a fényre akkor vagy áll az autó addig vagy vmi "under construction" állapot ;)

láttam ma egy Bogár cabrion bordó tetőt...kell olyan :D

a motor meg marad dízel amig ki nem fingik...ha behalt akkor megy vissza a gyári 1.6...-ha meg van lesz csinálva a kocsi akkor akarok menni vele kinti talira is :D

persze tervek ezek... :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.