Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ascona


gabo007

Recommended Posts

  • Hozzászólások 2,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

sziasztok cartársak! az asconába való müszerfalkárpit létezik még sötétzöldben ?metálzöld Asconám van és hát a gyári szine belül a zöld .ilyet már a bontókban nem lehet találni ,ha van is ,az már repedezett.jó lenne egyet találni.ja és egy gyári kalaptartót.amugy ezenkivül semmi bajom és üdv minden opelesnek,pláne azoknak kik 20 évesnél idösebbet hajtanak.csuda jó kocsik ezek.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok cartársak! az asconába való müszerfalkárpit létezik még sötétzöldben ?metálzöld Asconám van és hát a gyári szine belül a zöld .ilyet már a bontókban nem lehet találni ,ha van is ,az már repedezett.jó lenne egyet találni.ja és egy gyári kalaptartót.amugy ezenkivül semmi bajom és üdv minden opelesnek,pláne azoknak kik 20 évesnél idösebbet hajtanak.csuda jó kocsik ezek.

hali !

eleve nehéz találni ép műszerfalat de hogy még zöld is legyen :) réges régen láttam itt egyet de lehet h nem is volt annyira patent B)

képek a kocsidról ? :)

Link to comment
Megosztás:

szia Gelko!elöször is nagyon patent a kocsid!!!!!!nem soká lesznek képeim.még új vagyok ráadásul németben dolgozom.innen minden olyan körülményes de megoldom.tudod vettem én egy hibátlan müszerfalat csak az kék volt .átfujtam valami hasonlo zölddel de nem vagyok elégedett........lehet ha kikevertettem volna a szint ,és igazi festőkkel lefujattam volna jobban jártam volna.de kérdéses hogy festés mennyire tartós.azt kérdezném még hogy a 2literes befecskendezős motorod ami a kocsidban dobog mennyire megbizható.én gondolkodok valami motorcserén (ilyenen)vagy inkább hagyjam az 1.6 SH- t 90 LE -val még dolgozni.?ja ,az avatarképemen nem az én kocsim van.bár ez sem rossz.az enyém ötajtós.

Link to comment
Megosztás:

szia Gelko!elöször is nagyon patent a kocsid!!!!!!nem soká lesznek képeim.még új vagyok ráadásul németben dolgozom.innen minden olyan körülményes de megoldom.tudod vettem én egy hibátlan müszerfalat csak az kék volt .átfujtam valami hasonlo zölddel de nem vagyok elégedett........lehet ha kikevertettem volna a szint ,és igazi festőkkel lefujattam volna jobban jártam volna.de kérdéses hogy festés mennyire tartós.azt kérdezném még hogy a 2literes befecskendezős motorod ami a kocsidban dobog mennyire megbizható.én gondolkodok valami motorcserén (ilyenen)vagy inkább hagyjam az 1.6 SH- t 90 LE -val még dolgozni.?ja ,az avatarképemen nem az én kocsim van.bár ez sem rossz.az enyém ötajtós.

Hello! :)

Ha kint dolgozol, biztosan nagyobb eséllyel találsz ott bármilyen alkatrészt Asconához. Érdemes megnézni eBayen, esetleg a német kluboldalakon is érdeklődhetsz.

Link to comment
Megosztás:

szia Gelko!elöször is nagyon patent a kocsid!!!!!!nem soká lesznek képeim.még új vagyok ráadásul németben dolgozom.innen minden olyan körülményes de megoldom.tudod vettem én egy hibátlan müszerfalat csak az kék volt .átfujtam valami hasonlo zölddel de nem vagyok elégedett........lehet ha kikevertettem volna a szint ,és igazi festőkkel lefujattam volna jobban jártam volna.de kérdéses hogy festés mennyire tartós.azt kérdezném még hogy a 2literes befecskendezős motorod ami a kocsidban dobog mennyire megbizható.én gondolkodok valami motorcserén (ilyenen)vagy inkább hagyjam az 1.6 SH- t 90 LE -val még dolgozni.?ja ,az avatarképemen nem az én kocsim van.bár ez sem rossz.az enyém ötajtós.

ha kint vagy ne itthon keress cuccokat :D ebayen nézegetve nagy a kínálat ascona cuccokból és relatív olcsó is B) műszerfal festésről nem nagyon hallottam még. sztem jobban jársz ha kitartóan keresgélsz. nekem is majd egy évbe telt mire találtam egy ép műszerfalat mi tetszett is -és ez is a véletlen műve volt és részben Bazs kollégának köszönhető :)

A C20Ne nagyon megbízható motor, alkatrész van hozzá dögivel és nem drága ! -mivel sok opel modelben volt. a 16SH után felüdülés, nem kell vacakolni a Varajet II-vel :omg: ami nagyon jó karbi de csak addig mig el nem romlik :o sztem érdemes lecserélni ;) de ha meg akarod várni míg bedöglik a mostani 16SH akkor meg kell dolgoznod vele mert szinte elnyűhetetlen motor :)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.