Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ascona


gabo007

Recommended Posts

  • Hozzászólások 2,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Szeretnék tanácsot kérni hogy c18ne mocis ascona c-be milyen első fékbetétet érdemes tenni?

A mostani nagyon kakesz és a fater megbízott hogy nézzek már neki valamit.

Köszönöm az ötleteket előre is!

sztem ha áldozotok rá egy kicsit többet akkor astra féket kéne rátenni...a tárcsa elvileg ok lesz....egy pár nyereg meg kb 12.000 Ft....

szóval a válaszom-astra betétet :blink:

Link to comment
Megosztás:

sztem ha áldozotok rá egy kicsit többet akkor astra féket kéne rátenni...a tárcsa elvileg ok lesz....egy pár nyereg meg kb 12.000 Ft....

szóval a válaszom-astra betétet :blink:

Nem hiszem hogy most áldozni fog rá,mert a kasznit akarja rendbevágatni,és az is elvisz tőle 1kis lóvét.

Amúgy a mostanival is az a baj hogy nagyon kemény,valami puhább kellene.

A gyári milyen?

Link to comment
Megosztás:

Nem hiszem hogy most áldozni fog rá,mert a kasznit akarja rendbevágatni,és az is elvisz tőle 1kis lóvét.

Amúgy a mostanival is az a baj hogy nagyon kemény,valami puhább kellene.

A gyári milyen?

hááát....gyárit használtam és ami rohadtul zavart h ömlik a fékpor...havernak is az van és a szép fehér felnik rendszeresen feketék :blink: most nekem vmi más van -nemhinném h márkás és szinte semmi fékpor...

Link to comment
Megosztás:

hááát....gyárit használtam és ami rohadtul zavart h ömlik a fékpor...havernak is az van és a szép fehér felnik rendszeresen feketék :blink: most nekem vmi más van -nemhinném h márkás és szinte semmi fékpor...

Gelko!

A fater lesz@rja hogy belül fékporos a 13-as lemezfelni. B)

Olyan kell neki ami fog.

Vagy ehhez le kell cserélni az egész féket az asconán?

Link to comment
Megosztás:

Gelko!

A fater lesz@rja hogy belül fékporos a 13-as lemezfelni. :blink:

Olyan kell neki ami fog.

Vagy ehhez le kell cserélni az egész féket az asconán?

akkor legyen gyári mert ár-minőségben lehet h az a legjobb....

nem kell az egész féket cserélni...:D de van mi jobban fog nála....én sima ascona fékkel járok... B)

Link to comment
Megosztás:

Hali.

Óriási helpre lenne szükségem.

Adott az autóm, amit farbacsaptak, és kasztnis aztmondta jobbnak látja utángyártott elemkből összerakni, de nem találok 5ajtóshoz, hátsó oldalelemet.

Kerestem, Meteoron, unix, startauto, láng...

Mindenütt, de sehol nem találtam..

Valami 5let hogy hol tudnék ilyenhez hozzájutni?

Köszi

Sziasztok.

Link to comment
Megosztás:

Hali.

Óriási helpre lenne szükségem.

Adott az autóm, amit farbacsaptak, és kasztnis aztmondta jobbnak látja utángyártott elemkből összerakni, de nem találok 5ajtóshoz, hátsó oldalelemet.

Kerestem, Meteoron, unix, startauto, láng...

Mindenütt, de sehol nem találtam..

Valami 5let hogy hol tudnék ilyenhez hozzájutni?

Köszi

Sziasztok.

patacsi első elemet árul hívd fel hátha tud hátsót is ...

www.patacsi.hu

te csak akkor jössz ide ha bajod van ? :blink:

Link to comment
Megosztás:

Ascona "új" belső kárpitjai...a balos sajna kicsit sérült de örültem h van ilyen....

a felrekása nem volt olyan könnyű mint reméltem mert a kabrio ajtó nem ugyenaz mint a sima 2 ajtósé...

beszerzésre került még egy fordulatszámmérős ascona óra is ...az majd egyszer be lesz rakatva....

gallery_327_18_571134.jpg

gallery_327_18_607010.jpg

Coupe cimborát idézve idén már nem költök többet a kocsira B)

na jó egy pár recaro nagyon kéne (manta) de az drágább mulatság lesz :blink: vagy ha vki tudja hol lehet kapni bőr/műbőr üléshuzatot szóljon :D

Link to comment
Megosztás:

beszerzésre került még egy fordulatszámmérős ascona óra is ...az majd egyszer be lesz rakatva....

Csak Esztergomig kell jönnöd. B)

ha vki tudja hol lehet kapni bőr/műbőr üléshuzatot szóljon :D

Van egy névjegykártyám. Vácon varrnak üléshuzatot mértetre.

Nekem a rekordba két éve volt 16 ezer de plüss elöl-hátul.

Majd elküldöm a címet és beszélj velük.

Megkérdezed,hogy csinálnak-e ugyis,hogy te viszed az anyagot és ők mondják meg mennyit vigyél.

Próba cseresznye.

Gelkó azt álmodtam,hogy volt a Cabriódhoz egy levehető keménytető Karbonból. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Coupe cimborát idézve idén már nem költök többet a kocsira ;)

na jó egy pár recaro nagyon kéne (manta) de az drágább mulatság lesz :D vagy ha vki tudja hol lehet kapni bőr/műbőr üléshuzatot szóljon ;)

Kiváncsi vagyok meddig tudjuk ezt tartani :blink: B) :D

Az üléssel meg lehet jobban jársz ha veszel valami recarot,az átbőrőzés nagyon drága ;)

Link to comment
Megosztás:

Gelkó!

Kellene 1 darab ilyen ablaktekerő kar a Mantába. Nincs véletlenül neked? :blink:

van nekem egy de hiányzik a gombról a gumi..ha nektek van olyan akkor jó...odaadom ha kell

a szerelést köszi msot tönkrement a régi....egyszercsak nagy "pattanás" kis füst...és vége..majd becaciltam..itthon szétszedtem és a csatlakozó elött a drót össze volt tekerve és szigszallagozva....és az csúszott szét...még mázli h nem lett baj...de mérges voltam....

az másiuk meg h a spirál szétment...a csati után...szóval az sem megy...azért gond mert igy benzinszintjelzőm nincs..kmert meg nem mér B)

keménytetőről beszéltem egy német kollégával de azt mondta h nem találtaok olyat ki megcsinálja...sztem nem lenne nagy cucc...nemhinném h bonyolultabb mint egy pick-up -ra tenni egy puttonyt

Kiváncsi vagyok meddig tudjuk ezt tartani :D :D ;)

Az üléssel meg lehet jobban jársz ha veszel valami recarot,az átbőrőzés nagyon drága ;)

nekem biztosan kell idén mert nyáron műszaki ;)

az ülést meg úgy gondoltam ha találnék egy szépet...félig szövet félig bőr a terv :D

Link to comment
Megosztás:

Gelkó

Én is be akartam bőröztetni a kocsit, mert ez a mániám...

A barátnőm szülei, bőrrel foglalkoznak, igaz nem kocsiba, de a bőr mindenhol ugyanaz...

Ők nyitották fel a csipás kis szemem hogy találjak valai alternatív megodást mert a bőrnek 10e ft négyzetmétere..:blink:

Ja mondom jóvan akkor marad a műbőr...

Szépen el s terveztem hogy mindenhol műbőr lesz ######án megcsinálva...

Akkor megint jötek a szülök hogy ez tök jó ötlet és olcsóbb is sokkal de z ülésre találjak ki valami mást mert a műbőr kb 1évet bír ki ha folyton beleülök kiszállok...

tehát marad az ülésekre valami kárpit, mg műbőr kombinációja, az ülések legszéleire ami nem ér hozzá semmihez....

Beszéltem lakatossal, kb 40ért csinálja a kocsim, plusz anyag...

Utána jön a belső kárpitozása, meg a fényezés...A fény sajos 160 fölött lesz...

Ha minden jól megy körülbelül jövő ilyenkorra készül el a kocsim...Sokba lesz nagyon....

Utána még projecten lesz a c20xe belepattintása, eg valami komoly felni...

Kinek kell küldenem képeket hogy kikerüljön ide???

Üdva az a

Ascer

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.