Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ascona


gabo007

Recommended Posts

7x14es Mattig lemezfelnik....

hogy miért ezek lettek ? jó kérdés...nem vagyok nagy alufelni fan...ezek szép erősek.aluba amit kerestem az a "pókhálós" volt...de a végén nem az lett....

-másrészt elég nagy ritkaságszámba megy egy ilyen kerék-sztem- és én szeretem a különlegességeket ;)

a felújítást rosszul irtam....mert felúíitatva lesznek :)

anyagiaktól függ minden...az alap az egy homokfúvás szinterezés...hasonló szinre....amin gondolkoztam h fekete és polír perem...vagy teljes polír....

de ha reálisan gondolkozom akkor az első verzió lesz ;)

vennem kell még 4gumit is...(185/60 14 )

de ha vkinek van jó ötlete a felújítatásra vagy tud olcsón akkor szóljon ;)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 2,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Nem lesz necces a 185ös a gumi a 7es felnin? :)

rámegy....kicsit parázok tőle ugyan h a pesti utakon eg hét alatt szétmegy de azt mondják az okosok h jó lesz...

Bazs ! a kocsi marad fehér ;) ha egyszer -idén nem- újra lesz fújva sztem akkor is.....fehér közép ? és milyen perem ?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

találkoztam ma egy komával ki azt mondta h kb egy hónapja láttott egy zöld ascona kabriot lőrincen....de sajna azt sem látta h magyar vagy sem :blink:

jó lenne megtalálni....ha vki lát ascona cabriot akkor kapja el vagy az is elég ha a rendszámát megjegyzi és szól B)

Link to comment
Megosztás:

Csatlakozom ez nagyon szép lett.Viszont egy kicsit, mint ha magas lenne! B)

ezen godnolkoztam sokat de maradni fog :D

viszont most mégjobban kívánja a hátulja a dupla kipuffot...azért sem csináltattam még meg a fenéklemezt...csak mostanában nem szeretnék költeni :blink:

vasárnap Érden lemeózható a kocsi :D

Link to comment
Megosztás:

Látom nem nagyon érkeznek ide a problémák, ez valószinűleg azt jelenti hogy nincsenek is :roll:

Véleményem szerint kevés olyan új autó gördül le Opeléknél a futószalagról amivel kevesebb probléma lenne öreg korára, mint a jó öreg Asconával..

Csácsumi sportkormány..

hali

tudsz valakit akinek c asconaja van 1, 8 i gsi motoros.

találtam egy érzékelőt a motortérben, aminek nincs meg a helye.

várok választ

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.