Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ascona


gabo007

Recommended Posts

  • Hozzászólások 2,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

egyik havert érdekelné h érdemes e ennek a mociját belerakni egy C asconába ? :roll:

bár nem lenne eccerű a szervizelés -gondolom :roll:

Én még NEM láttam CIH motort keresztben beszerelve autóba. :roll:

Ez egy hosszmotor hátsókerékhajtással a C Ascona pedíg egy keresztbemotoros autó mellső hajtással.

Vagy a C Ascit akarja hátsóhajtásosra csinálni? :roll:

Mission Impossible :?

Link to comment
Megosztás:

Én még NEM láttam CIH motort keresztben beszerelve autóba. :roll:

Ez egy hosszmotor hátsókerékhajtással a C Ascona pedíg egy keresztbemotoros autó mellső hajtással.

Vagy a C Ascit akarja hátsóhajtásosra csinálni? :roll:

Mission Impossible :?

bakker erre nem is gondoltam :oops: :oops: :oops: :oops:

mi lenne velem nélküled Tomi :P :wink:

Link to comment
Megosztás:

Én még NEM láttam CIH motort keresztben beszerelve autóba. :roll:  

Ez egy hosszmotor hátsókerékhajtással a C Ascona pedíg egy keresztbemotoros autó mellső hajtással.

Vagy a C Ascit akarja hátsóhajtásosra csinálni? :roll:  

Mission Impossible :?

Egy haverom jelmondata: "Senki nem mondta hogy lehetetlen, ezért megcsináltam..." Semmi nem lehetetlen... csak idő meg pénz kérdése :P 8)

Link to comment
Megosztás:

örülök h a klubban ennyi jószemű ember van :P :D :D az kéremszépen rozsda :P :D :D a szürke meg alapozó..azt is néztük ott egész jó a lemez.... a küszöbön a sárga foltok a ragsztótól vannak mert oda van ragasztva a kárpit széle....a műszerfal meg azé barna mert letéptem róla a műfüvet :D

egyébként a kocsi régi belső szine zöld volt-mármint ülések,kárpit műszerfal ! mindjárt keresek olyan képet....h lássátok milyen lehetett egykoron :wink:

Greg ! a karbiprojektről majd beszámolok :wink:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Elösször is had üdvözöljek mindenkit! SZIASZTOK!!!!!!!!!!!!!!!! :P

Segítség kellene!

Az van, hogy van egy C-s 4 ajtós ASCONÁM, Olaszba járok vele bazi nagy hegyek között. Egy 20 km-es szerpentinen olyan fény hatást tudok elérni az elsö fékekkel, hogy a völgyböl hullócsilagnak nézhetnek.

A legovatosabb vezetésnél is így van ez tényleg nagyok a hegyek. Jó lenne valamilyen megoldás, gondoltam már hütött tárcsára(lyukas), de nem tudom elég lesz-e. Ha valakinek van már hasonló tapasztalata, és megoldása azt megköszönöm.

Csabi

Link to comment
Megosztás:

Jó lenne valamilyen megoldás, gondoltam már hütött tárcsára(lyukas), de nem tudom elég lesz-e. Ha valakinek van már hasonló tapasztalata, és megoldása azt megköszönöm.

Szerintem az A Vectra fékeket fel lehet tenni az Ascira. :roll:

Csak akkor kicsi lesz a 13-as felni,ha épp az van a kocsin.

Addíg is használj többet Motorféket. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.