Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Na, a sörös-csajos képekkel sikerült a konkurenciának győnie.. :D MrManta megadta a lelépő parancsot nekem.... B) Kicsi Makett meg mindjárt rájön, hogy milyenek is ezek a pasik... B)

Az meg, hogy amoderátorok ide járnak offolni... ;) hát Istenem.... ;) az X-be sok minden belefér...

Ma gyerek nap van. Ez alkalmomból ma Kismakett fog főzni, mosni és takarítani is :P Imádom a gyereknapot!!!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Makett Béla ne figyelj !

Sanyi ! foggal ki tudod nyitni ? B)

Ennek anőnek olyan lottyadt, naancsbőrös a segge,hogy tuti, hogy neki is 2,4es mantája van B) ilyen kaliberű autóval meg gyakorlatilag mindegy, hogy hogyan néz ki valaki - megteheti :D

Link to comment
Megosztás:

Vettem kecót talikra! Tesco gazdaságosan háromszemélyes sátor. Jó lesz az még valamikor. ;) Bár idén nem hiszem, hogy fel lesz állítva.

:D jaj-jaj B) mi lesz így a Hotel Mantával? ;)

Egyébként ezt hogy érted??? Talán nem jössz manta talira? :lol: Vazze, ha nem jössz én se megyek! B) Úgyis tök drága, és nem is szeretnek ott minket annyira...

Bár Al Bundy cartárs mondta meg erre a frankót: "Nem igaz, hogynem szeretnek minket, csak nem örülnek, ha jövünk" :P

Link to comment
Megosztás:

Kis Makett! Én nem is értem hogy mit problémázol itt örökké.... neked semmi nem jó.... B) Hiába akartunk ma gyereknap alkalmából a kedvedben járni! Neked nem volt jó sem az Állatkert, sem pedig a Városliget... pedig ott még arcfestés is szokott lenni... :D de a lóvét azért eltetted B)

Link to comment
Megosztás:

Kis Makett! Én nem is értem hogy mit problémázol itt örökké.... neked semmi nem jó.... B) Hiába akartunk ma gyereknap alkalmából a kedvedben járni! Neked nem volt jó sem az Állatkert, sem pedig a Városliget... pedig ott még arcfestés is szokott lenni... ;) de a lóvét azért eltetted B)

Állatkert...ne akarjatok már hazavinni jóóó?? ;)

Amúgy szerintem azért nem rajongtam az egészért, mert azt mondtátok elvisztek arcfestésre a ligetbe...így alap hogy nem akartam... :lol:

És láttál te már olyan gyereket aki nem fogad el gyereknapi pénzt? :D

Link to comment
Megosztás:

Foggal bontani, vagy megtartani a dobozt? (gondolom Laci az utóbbinak jobban örülne :D)

Megtartani ;) mióta megmutattam neki a sok gyakorlás eredméynét, azóta a Laci nagyon kedves velem ;) B) Szerintem újra szerelmes lett belém .... B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.