Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

A béla név béna... B) írjátok át inkább Makettra. Úgy értem, az avatar alatt Makett szerepeljen, ne Makettra ;)

Mikor azon az ominózus fóti opeltali eltörtem a farokcsontom, két dolog derült ki:

1. van gerincem

2. bazi szerencsés vagyok, mert 1-2mm, és mos tolószékben nyomnám a fánkit.

ja. És a +1: Kicsi Makett meg volt arról győződve, hogy be leszek gipszelve, és úgy fogok kinézni, mint a Vizipók Csodapók ;) nagggggyon csalódott volt, amikor gipsz nélkül jöttem haza (jöttem...? áh! Hoztak!) De kaptam egy taxit ábrázló úszógumit, és két hét múlva már feküdni tudtam rajta hanyatt, három hét után meg már ültem is rajta, mint aki szarik a vécén B) De amikor kiderült, hogy mi a baj, akkor zokogtam a következő nyűglődésekkel:

"soha nem hordhatok már magassarkú cipőt!" "nem vezethetek többé kemény gátlós mantát" stb. stb... ha ma visszanézek, akkor azt kell mondanom, hogy igazán nevetséges voltam :D Mondjuk ma is, csak ma már máshogy :lol:

Link to comment
Megosztás:

Biztos ő a helyi iszapbirkózó bajnok, csak te még nem tudsz róla B) B)

Na, az bszna be ;) mikor megláttam, azt hittem be van rúgva, és úgy esett el ;) aztán rájöttem, hogy csak a lányom. Egy pocsolya volt a környéken. Neki abba is sikerült belecsúsznia :D

Link to comment
Megosztás:

PÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍSTTTTTTTTTTTTTTTTTAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

B) A GYEREK ELMENT HÁNYNI, DE ELŐTTE MÉG OLYAN VISÍTÓFRÁSZT KAPOTT, HOGY ÖSSZESZARTAM MAGAM A KANAPÉN! B)

Hogy tehettél ilyet????? hogy????? hogy????? :D HOOOOOOOOOOOOOOOGY???????????????????????? ;)

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm Pííísta...

Hetekig agyturkászhoz fogok járni, és amint meglátok egy golfot sírni fogok... de legalább anyám nyugodtan tud Popdarálót nézni...

Sa..sa...sajnálom...de...de...még fel kell dolgoznom ezt az egészet...ez...ez...ez...kérek 10 percet arra, hogy kisikítsam magam, és kihányjam a maradék kaját magamból...köszönöm... B) B) :D

De...de...azért tényleg köszi...csak még fel kell dolgoznom mi is történt... ;)

(Anyám is üzeni, hogy köszöni szépen mert megvalósítottad a lehetséges légkört a Popdaráláshoz.)

(Apám pedig személyes sértésnek veszi mindezt. Tehát hogyha következőre látod ne lepődj meg ha egy golf kulcsot kapsz a kezedbe, és azt mondja hogy "ÜLJ BE ÉS VEZESS!!!"... ;))

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm Pííísta...

Hetekig agyturkászhoz fogok járni, és amint meglátok egy golfot sírni fogok... de legalább anyám nyugodtan tud Popdarálót nézni...

Sa..sa...sajnálom...de...de...még fel kell dolgoznom ezt az egészet...ez...ez...ez...kérek 10 percet arra, hogy kisikítsam magam, és kihányjam a maradék kaját magamból...köszönöm... B) B) :D

De...de...azért tényleg köszi...csak még fel kell dolgoznom mi is történt... ;)

(Anyám is üzeni, hogy köszöni szépen mert megvalósítottad a lehetséges légkört a Popdaráláshoz.)

(Apám pedig személyes sértésnek veszi mindezt. Tehát hogyha következőre látod ne lepődj meg ha egy golf kulcsot kapsz a kezedbe, és azt mondja hogy "ÜLJ BE ÉS VEZESS!!!"... ;))

Azt mondtad, hogy évekig zokogtál ezt a viedót látva : http://de.youtube.com/watch?v=DjGPipy_zcE

Meg valami félte örzőtt, az ágy alatt tartott Golf katalógusokról meséltél :lol: :P :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.