Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Kedvenc énekesnője megjelölése után nem is tudodm miért vetül Gabira a pedofilia vádja ;) :lol:

Kiskoromban egyik kedvencem a Dolly Roll volt, mégsem vádoltak azzal sosem, hogy a nagymamák jönnek be... :P ;)

És ennek kapcsán van az összes többi is... a Hello Kitty, a plázacicák, Paris Hilton, Britney, és minden ilyen... már elárulhatom... innen már bárki rá jött volna...el vagyok veszve... itt a végzet...megesz a rózsaszín köd B) B) :D

Na akkor már tudom, mivel lehet téged fenyegetni :P Kérek kölcsön Dórikától pár bigyibogyós cuccot, aztán azzal rémisztgetlek majd! ;)

Link to comment
Megosztás:

Fát?? Bokrot!! :lol:

De miért?? Közös családi fenyegetőzés... esti program...

-Elveszem a zsebpénzed!!!

-Én meg a slusszkulcsod!

-Igeeen?? Tudod mit?? Add csak az összes TCS és Alvin albumodat ide!!!

-Neeem azt már neeem!!! Az Alvint nekem köszönheted...és elveszed? :D

-Igeeen add ide!!! Mostantól a tiedet is én hallgatom!!! B) B)

-Még a magnódat is elveszem!!!

-Akkor már én is!!!

(10 percel később mikor már kiraboltuk egymást...)

-És Lacit nem raboljuk ki??

-Dehát ő a férjem!!!

-Én meg a lányod...nem hagyhatjuk ki őt sem!!! ;)

És így történt hogy Lacinak eltűnt az összes sörje, a kormánya, és a papucsa.... ;)

Link to comment
Megosztás:

Szerencsére a fórumon még nincs könnygáz... ;) Vagy lehet hogy eljön az az idő mikor az új üzenet fül mellett ott lesz majd hogy "ennyi könnygáza érkezett" "elküldött könnygázak" "megrendelt vízágyúk" B) :D

Lassan én már annyit ülök itt a gép előtt olvasgatva, hogy a könnygáz is felesleges lenne. B) Ilyenkor szokták vala azt mondani, hogy az alma nem esett messze a fájától, vagy little manta manta anyukától! ;)

Link to comment
Megosztás:

Ne írjuk át a topic címét "A Manta Family blogja"-ra? ;) :lol:

Nem volt még belőlünk elég ennyi?? Huhh... jól bírjátok... ;)

Hétfőn anyám azt hitte, hogy Győzike meghal, és átvehetjük a műsoridőt... de ez nem így történt.... eszeveszett vasalásba kezdett... tudjátok mit jelent ez?!?! Ez már a végső stádium!!!!! B) B) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.