Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

(1. hozzászólásodra)

Nem is tiltottalak le, te nem vagy bejelentkezve! Amúgy meg 6 órám volt, és nyelvtanra kell ilyen kiselőadást vagy mit csinálnom, és azért kapcsoltam be a gépet, de azt se rögtön kaja után! B)

(2. hozzászólásodra)

Most mii? Hasonlítok rád! :D

(3. hozzászólásodra)

És...golyószájúúú?? Ez nem is volt benne!!! Csak a fasírtszem meg a nudli jog! B)

Link to comment
Megosztás:

Hé..egy gyilkos is félhet valamitől nem igaz?? Ha bohóctól, akkor bohóctól... B) Még a régi osztályfőnökömnek is olyan haja volt mint egy bohócnak...vagy mint a MC-s Ronaldnak...azzal se voltam jóba... :D

Szóval neked a bohóc a mumus? Na legalább tudom, mivel lehet ijesztgetni, ha rossz leszel B)

Látom szorul a hurok, Hajni bekeményített ;)

Link to comment
Megosztás:

(1. hozzászólásodra)

Nem is tiltottalak le, te nem vagy bejelentkezve! Amúgy meg 6 órám volt, és nyelvtanra kell ilyen kiselőadást vagy mit csinálnom, és azért kapcsoltam be a gépet, de azt se rögtön kaja után! :lol:

(2. hozzászólásodra)

Most mii? Hasonlítok rád! :P

(3. hozzászólásodra)

És...golyószájúúú?? Ez nem is volt benne!!! Csak a fasírtszem meg a nudli jog! :P

1. de be voltam, és nem voltál látható, tehát letiltottál

2. ijesztő :D ez nem dicsőség... sajnos B)

3. golyószád van az avatar képeden ;) Golyószáj! Golyószáj! Golyószáj! Golyószáj! Golyószáj! Golyószáááááááj!!!!!!!!!!!!!!! ;)

Tíz perc, és indulok haza! ;) Kezdhetsz rettegni! Amint meghallod a manta hangját, kezdj el rendet rakni! Mire beállok a helyemre, addigra ünneplőbe öltözve a himnuszt énekelve álljál vigyázzba! B)

Link to comment
Megosztás:

1. de be voltam, és nem voltál látható, tehát letiltottál

2. ijesztő :D ez nem dicsőség... sajnos B)

3. golyószád van az avatar képeden :P Golyószáj! Golyószáj! Golyószáj! Golyószáj! Golyószáj! Golyószáááááááj!!!!!!!!!!!!!!! ;)

akkor azt majd megnézzük ha hazaértél! ;)

anya...ezt nem kell annyiszor leírnod mint a J0hnny-t!!! (én tiszta gyorsan leírtam... nem értem miért olyan nehéz... :lol:)

Tíz perc, és indulok haza! Kezdhetsz rettegni! Amint meghallod a manta hangját, kezdj el rendet rakni! Mire beállok a helyemre, addigra ünneplőbe öltözve a himnuszt énekelve álljál vigyázzba! B)

Én már most reszketek! :P

ÉN MEGMONDOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! EMÓSOK!!! AZ EMÓSOK AZOK!!! ;)

Nem az a legfőbb amivel ki tudsz kergetni a világból! :P

Link to comment
Megosztás:

Nem mondom meg mert akkor biztos azzal (azokkal) fogsz bombázni...bár azoktól inkább hányok mint félek ;)

És igen, kész van minden.

Helyes ;)

Hányni én is tudok, ha sokat iszom ;) De már öreg vagyok az állandó hánykolódáshoz, ezért egyre ritkábban B)

ÉN MEGMONDOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! EMÓSOK!!! AZ EMÓSOK AZOK!!! :P

De árulkodós... azért köszi! B)

Nem az a legfőbb amivel ki tudsz kergetni a világból! :P

Szóval akkor a bigyi-bogyós cuki cuccok? :lol: Pedig neked is van olyan a képen :D

Link to comment
Megosztás:

Én is ezért nem értem. Lehet, hogy éppen ezért eszi a képen, hogy ne legyen belőle?

Nem nem azok!!! B) azt a ceruza féleséget azért szeretem mert színes! B)

Tippeljetek csak... gondolkodjatok ősi plázacica módra, hogy milyen kis "cukcsi cuccokat vevcsiznétek meg a shopping centribe" :D (nem én nem így beszélek. Ezzel el is árultam az egyik dolgot amitől hányok. ;))

Link to comment
Megosztás:

NEEEEEEEEEEE NEEEEEEEEEEEEE NEEEEEEEEEEE MÁR A LINKRŐL TUDOM EZT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!! KÉRLEK KÉRLEK KÉRLEK KÖNYÖRÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜLJ NEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!! :lol: :P :P B) B) :D

Whehheeeeheheeeeeeeee... megvagy! ;) ;) ;) :P

Link to comment
Megosztás:

NEEEEEEEEEEE NEEEEEEEEEEEEE NEEEEEEEEEEE MÁR A LINKRŐL TUDOM EZT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!! KÉRLEK KÉRLEK KÉRLEK KÖNYÖRÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜLJ NEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!! ;) ;) :lol: B) B) :D

Értékeld a védett helyzeted :P

Kedvenc énekesnője megjelölése után nem is tudodm miért vetül Gabira a pedofilia vádja :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.