Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

A BÁRMI mögé odatettem, hogy családi titkokat nem fecsegünk ki. Nem beszélhet sem a meggyfa alatt elkapart apehesről, sem a többiről B) Általános témák mehetnek :P

Egyébként tényleg rock zenére aludt el kicsinek. Szegényt egyszer elcibáltam egy Halász Jutka koncertre, ahol én nagyobbat buliztam, mint ő :P (de én bevallom: nekem ma is nagy kevencem) :lol: Ezután tíz év kihagyás volt, mire fel tudtuk dolgozni ezt, és egy Edda koncerttel folytattuk. AZt bezzeg élvezte B)

:D a kis Makett meg tényleg nem akar ilyenkor sem (!) aludni ;) teljesen el van rontva a nevelése... ;)

Link to comment
Megosztás:

Jaj! Jut eszembe! Van egy pár dolog, amit napok óta meg akarok veletek osztani, mert egyrészt kikívánkozik belőlem, másrész meg úgy érzem,megértetek rá:

1. Tudok estőt csinálni. (autómosással) Ezt a képességem ma regisztrálták hivatalosan is.

2. A mantám szereti a Yellow-t, de ha egyedül hagyom, akkor csak kivillan az a rohadt olajlámpa, még akkor is, ha csak később...

3. A Legjobb nőben is van legalább fél kiló szar.

4. A legjobb nőt (akiben egyébként legalább fél kiló szar van) is unja valaki.

5. Anyámnak igaza volt abban, hogy ahogy öregszik egy nő "se fiatalabb, se szebb, se karcsúbb nem lesz".

6. Megnéztük tegnap a Holt Költők Társaságát. Ajánlom mindenkinek. Legjobb mondat: "merj kilógni a sorból". Ha megfogadod, tuti, hogy sokan fognak utálni B)

Most csak ezek foglalkoztattak. Persze ennél sokkal több nagy igazságot tudok ám! B)

Például tényleg igaz az, hogy az ember nem tudja megnyalni a saját könyökét. Tudom, mert egy hétig próbálkoztam, de nem sikerült, így végül elismertem ezt ténynek.

Link to comment
Megosztás:

Ne is mond...azt hallgattatta velem anyám...nem értette miért sírok fel rá ;)

Én szerettem pici koromban ;)

(igaz most is pici vagyok termetemben, mondta is egy csaj, bárcsak lökött volna apám még hármat... :P )

B) a kis Makett meg tényleg nem akar ilyenkor sem (!) aludni :D teljesen el van rontva a nevelése... ;)

Majd karikásak lesznek a szemei, és nem fog tetszeni a fiúknak. :lol: Hallod minimanta? :P

1. Tudok estőt csinálni. (autómosással) Ezt a képességem ma regisztrálták hivatalosan is.

Köszönöm, legközelebb mielőtt kiemegyek a telekre a stihl fűkaszával kiírtani a méteres gazt, szólok hogy ne

kavarj már ekkora vihart, inkább este mosd le az autód B) :P

Link to comment
Megosztás:

Aha...szóval megint kocsit mosott valaki szombaton B) ezért áztam sz@arrá, mikor lovastúrára mentem. Nade legalább nem volt meleg, de utána akkora volt a páratartalom,hogy levegőt sem lehetett venni.

Little mantának meg jó a zenei ízlése, bár Halász Juditra néha én is sírtam kicsit, de az Edda koncerten üvöltöttem is B)

Link to comment
Megosztás:

Féltél az almaszószban fetrengő Halálfej Joe-tól, mi? B)

Én a Hétszűnyű Kapanyányi Monyóktól rettegtem nagyon... :D a szemetek minden december 6-án leatták! Minden Mikulás várásom rettegéssel telt B)

Most már tudjuk, hogy a gyerekkorod miatt van minden... ;) ;)

Edda koncerten másfél éve voltam Gelkoékkal pecsában, akkor 3 óra őrültködés ment a színpadtól 5 méterre :lol:

Link to comment
Megosztás:

A BÁRMI mögé odatettem, hogy családi titkokat nem fecsegünk ki. Nem beszélhet sem a meggyfa alatt elkapart apehesről, sem a többiről B) Általános témák mehetnek :lol:

Egyébként tényleg rock zenére aludt el kicsinek. Szegényt egyszer elcibáltam egy Halász Jutka koncertre, ahol én nagyobbat buliztam, mint ő :P (de én bevallom: nekem ma is nagy kevencem) Ezután tíz év kihagyás volt, mire fel tudtuk dolgozni ezt, és egy Edda koncerttel folytattuk. AZt bezzeg élvezte B)

:D a kis Makett meg tényleg nem akar ilyenkor sem (!) aludni. Teljesen el van rontva a nevelése... ;)

Te jó ég... még te beszélsz anyu?? A végén még beszélsz a fa alatt rohadó mikulásról és fogtündérről is... nem igaz hogy mindent ki kell fecsegned! ;)

Amúgymeg...a rock zenére lehet a legjobbakat aludni... na meg a punkra :P

A Halász Jutka koncertre hál' Istennek már nem emlékszek...de szerintem nem lehetett valami szép élmény ;)

Az Edda koncert viszont már sokkal jobb volt :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.